3 dalykai, kuriuos reikia žinoti renkantis dvigulę lovą

3 dalykai, kuriuos reikia žinoti renkantis dvigulę lovą

Įrenginėjant naują būstą, be abejonės, reiktų atidžiai ir kruopščiai skirti laiko kiekvieno kambario įrengimui bei jų interjero planavimui. Visgi tikrai nepralošite, jeigu daugiausia laiko skirsite miegamojo įrengimui. Juk miegamajame praleidžiame net trečdalį savo gyvenimo laiko! Būtent nuo miego kokybės priklauso mūsų santykiai su artimiausiais žmonėmis, mūsų savijauta, požiūris į gyvenimą ir ateitį. Todėl tiesiog būtina save apdovanoti patogia miegamojo lova ir nepamiršti gero, Jums pritaikyto čiužinio.

1. Lovos grotelių ir čiužinio svarba

Renkantis lovą, visada svarbu atkreipti dėmesio į dvi labai svarbias jos struktūrines dalis – groteles ir čiužinį. Būtent grotelės (kokybiškos ir tinkamai parinktos) čiužinio gali prailginti ilgaamžiškumą, taip pat užtikrinti jo higieniškumą, išsigulėjimą. Dvigulės miegamojo lovos su čiužiniu skirtos išskirtinai geram jūsų poilsiui. Vienas didžiausių tokių lovų privalumų yra tas, jog jos pagamintos iškart su čiužiniu ir antčiužiniu, todėl Jums nereikės jų papildomai ieškoti. Čiužinys su specialiai įmontuotomis kišeninio tipo spyruoklėmis sukurtas pagal „Spring Box“ principą – tai efektyvus būdas paaukštinti lovą, taip pat padaryti ją patogesne ir užtikrinti, kad čiužinys ilgiau išlaikytų funkcines savybes.

2. Standartinio ir nestandartinio dydžio lovos

Ką reikėtų padaryti pirmiausia – įvertinti savo būsimo miegamojo kambario dydį ir pagal tai planuoti savo lovos dydį. Lovos paprastai yra standartinio dydžio, kuris telpa tiek mažesniuose, tiek erdvesniuose miegamojo kambariuose. Nestandartinio dydžio lovos dažnai gaminamos asmeniškai pagal užsakymą, skirtos užpildyti ypač erdvius miegamojo kambarius. Apsvarstykite ir patogumo klausimą – dvigulės lovos nebūtinai skirtos porai! Didesnis gulėjimo plotas vienam žmogui suteikia žymiai daugiau laisvės bei erdvės atrasti patogiausią bei mėgstamiausią miego pozą.

3. Tinkamo lovos rėmo pasirinkimas

Rekomenduojame lovos rėmo pasirinkimą derinti su pasirinkto čiužinio ypatybėmis bei nepamiršti individualių kūno poreikių. Taip pat lovos rėmą galima derinti prie bendro interjero dizaino. Šiandien populiariausi vis dar išlieka mediniai ir metaliniai lovos rėmai.

Miegamojo erdvė – Jūsų ramybės, atsipalaidavimo, tylos ir kokybiško miego oazė. Kiekvieną šio kambario ribą peržengiantį baldą vertėtų rimtai apsvarstyti, bet svarbiausia yra išsirinkti patogią lovą. Nuo to priklauso Jūsų gyvenimo kokybė, todėl šiam sprendimui nereikėtų gailėti nei laiko, nei pinigų.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų