„Lietkabelis“ įveikė Estijos klubą (foto galerija)

Šiandien Panevėžyje startavo tradicinis Raimundo Sargūno krepšinio turnyras. „Lietkabelio“ krepšininkai turnyro pusfinalyje rezultatu 82:77 (27:19, 21:21, 16:18, 18:19) įveikė Pernu „Sadam“ atstovus.

Praėjusiame Lietuvos krepšinio lygos čempionate bronzos medalius iškovojusi Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa šįvakar rungtyniavo su trečiąją vietą Estijos pirmenybėse pernai užėmusia Pernu „Sadam“ komanda.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Dovydas Giedraitis, pelnęs 19 taškų. Gediminas Orelikas pelnė 14, Kristupas Žemaitis, Gabrielius Maldūnas ir Panagiotis Kalaitzakis po 8, Vytenis Lipkevičius 7, Tadas Vaičiūnas, Kasparas Bėrzinis ir Džordže Gagičius po 6.

Kitame pusfinalyje susitiko praėjusiame sezone Latvijos čempionate bronzos medalius iškovojusi Uogrės „Ogre“ ir daugkartinė Kazachstano čempionė Nur Sultano „Astana“. Susitikimą rezultatu 77:66 laimėjo VTB Vieningoje krepšinio lygoje rungtyniaujanti „Astanos“ ekipa.

Rytoj dėl trečiosios vietos nuo 16 valandos 30 minučių kovos „Sadam“ ir „Ogre“ komandos, o nuo 19 valandos dėl turnyro nugalėtojo titulo kausis „Lietkabelis“ ir „Astana“.

Naujojo LKL čempionato kovas reprezentacinė miesto krepšinio komanda pradės rugsėjo 18 dieną. Panevėžiečiai namuose susitiks su Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkais.