Futbolininkai sužaidė lygiosiomis (foto galerija)

Sekmadienį FK „Panevėžys“ savo žiūrovų akivaizdoje susikovė su Marijampolės „Sūduvos“ ekipa. Nors aikštėje vyko įnirtinga kova, abi ekipos pasidalino po tašką – 0:0 (0:0).

Abi ekipos rungtynes pradėjo aktyviai ir stengėsi ieškoti kelių link varžovų vartų. Neblogą progą pasižymėti „Sūduva“ turėjo 12-ąją minutę po pakelto kampinio, tačiau varžovo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Įpusėjus kėliniui svečiai vis labiau spaudė Panevėžio ekipą jų aikštės pusėje.

Visgi pirmieji pavojingiausią epizodą sukūrė šeimininkai – 37-ąją minutę Sebastianas Vasquezas smūgiu iš baudos aikštelės prieigų sudrebino marijampoliečių vartų konstrukciją. Po atkaklaus pirmojo kėlinio vyravo lygybė – 0:0.

Antrajame kėlinyje komandos dar labiau aštrino žaidimą puolime. Panevėžiečiai vis dažniau mėgindavo laimę smūgiais iš tolimesnių distancijų. Aukštaitijos ekipa įpusėjus kėliniui perėmė rungtynių kontrolę, tačiau žaidybinės persvaros paversti įvarčiu nepavyko. Per likusį laiką pasižymėti nepavyko nė vienai ekipai – teisėjo švilpukas užfiksavo kovingas lygiąsias.

Susitikimą su „Sūduva“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro, Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius, (67 min. Domantas Antanavičius), Eligijus Jankauskas, Jeffrey Sarpongas (89 min. Ignas Kružikas), Elivelto, Sebastianas Vasquezas.

Artimiausią susitikimą FK „Panevėžys“ žais balandžio 29 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai išvykoje susitiks su Telšių „Džiugo“ futbolininkais.