„Lietkabelis“ po atkaklios kovos įveikė „Neptūną“ (foto galerija)

Trenerio Nenado Čanako auklėtiniai namuose 87:82 (15:22, 29:23, 22:21, 21:16) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (2-1), kuriam tai buvo pirmoji nesėkmė LKL pirmenybėse. Klaipėdiečiai šiemet LKL dar nebuvo pralaimėję, o nesėkmingai sezoną pradęję panevėžiečiai įveikę tik Kauno „Žalgirį“.

Iki dvikovos pabaigos likus 3 minutėms Giedrius Stankevičius smeigė tritaškį ir padidino „Neptūno“ persvarą iki 4 taškų – 82:78, tačiau tuomet „Lietkabelis“ kilo į lemiamą šturmą.

Kyle‘as Vinalesas bei Vytenis Lipkevičius realizavo po tolimą metimą, o Paulius Valinskas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir, likus 36 sekundėms, „Lietkabelis“ jau turėjo 4 taškų pranašumą – 86:82.

Kitoje atakoje Stankevičiaus tritaškis skriejo pro šalį, tad svečiams nebeliko nieko kito, kaip tik gelbėtis pražangomis. Vis tik ši taktika nepasiteisino ir panevėžiečiai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengęs Marinas Maričius per 21 minutę pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

Lietkabelis“: Marinas Maričius 21 (21 min., 9/15 dvit., 23 naud. bal.), Kyle‘as Vinalesas 13 (3/8 dvit., 2/8 trit.), Vytenis Lipkevičius (3/5 dvit., 9 atk. kam., 21 naud. bal.) ir Troy Barniesas (4/4 dvit.) po 11, Paulius Valinskas (5/9 dvit.) ir Gabrielius Maldūnas po 10.

„Neptūnas“: Džiugas Slavinskas 12 (5/5 dvit.), Norbertas Giga (5/9 dvit.) ir Tadas Pažėra (6/7 baudos) po 10.