Organizatorių nuotr.

Motokrosininkai iškovojo prizines vietas

Puikiai šalies motokroso sezoną baigė panevėžiečiai. Paskutiniame Lietuvos taurės etape, vykusiame Tytuvėnuose, „Semos“ komanda tapo nugalėtoja, o bendroje sezono įskaitoje liko antra, aplenkusi trečiąją vietą užėmusią kitą miesto komandą – „MBP Motocross Team“.

Sėkmingai paskutiniame Lietuvos taurės motokroso taurės etape pasirodžiusi Panevėžio „Semos“ komanda galutinėje šių varžybų įskaitoje iškovojo antrąją vietą. Po trijų etapų, surinkusi 1622 taškus, saugiai galėjo jaustis tik Tytuvėnų „Sphagnum“ komanda, kuri jau buvo beveik užsitikrinusi nugalėtojos titulą. Į likusias dvi prizines vietas pretendavo keturi kolektyvai – Utenos „Racing School“ (1441 taškas), Panevėžio „MBP Motocross Team“ (1420), „Sema“ (1400) ir Plungės „Žemaitija“ (1378).

Ketvirtajame, paskutiniame Lietuvos taurės etape, puikiai sekėsi „Semos“ sportininkams, kurie, surinkę 638 taškus, tapo šio etapo nugalėtojais. Sėkmingas pasirodymas Tytuvėnuose leido panevėžiečiams pralenkti dvi komandas ir pakilti į antrąją vietą. Iš viso Lietuvos taurės varžybose kovojo 25 kolektyvai.

„Semos“ komandai paskutiniame etape taškus pelnė aštuoniolika sportininkų: Arūnas Šukys, Ugnius Vyšniauskas, Milda Veverskė, Gustas Martinkėnas, Jokūbas Skeberdis, Jonas Pirtinas, Irma Grigaliūnaitė, Viktorija Repečkaitė, Izabelė Repečkaitė, Radvilas Žaltauskas, Armantas Dudoras, Sydas Gailiušis, Mantas Stepukas, Vilma Šnapštytė, Naidas Gailiušis, Dainius Glušokas, Žilvinas Žarnauskas, Nerūnas Lapėnas.

Paskutiniame Lietuvos taurės etape antrąją vietą užėmė „Sphagnum“ (545 taškai), trečiąją – „MBP Motocross Team“ (458).

Susumavus visų keturių etapų rezultatas, Lietuvos taurės laimėtojais tapo „Sphagnum“ komanda, pelniusi 2167 taškus. Kitas dvi prizines vietas užėmė Panevėžio miesto komandas. Antroje vietoje liko „Semos“ kolektyvas (2038), o trečioje – „MBP Motocross Team“ (1878). Pastarajai komandai paskutiniame etape taškus pelnė penkiolika motociklininkų: Karolis Karka, Evaldas Šukys, Laurynas Repečka, Donatas Aleksa, Eimantas Čepulis, Žygimantas Bartusevičius, Rojus Zaborskis, Valentinas Šakys, Artūras Revutas, Aidas Skudutis, Justas Navickas, Domas Meškauskas, Vytautas Nikulinas, Mantas Garbauskas, Arnas Vedlūga.

„Semos“ komandos vadovas Almantas Stepukas teigė, kad sezonas kolektyvui buvo sėkmingas.

„Šiemet dėl koronaviruso pandemijos sezonas buvo trumpesnis, ne visos planuotos varžybos įvyko, be to, buvo sunkiau joms pasiruošti. Nepaisant visų problemų, komanda pasirodė sėkmingai. Esant didelei konkurencijai šalies čempionate tarp visų komandų likome ketvirti, o Lietuvos taurės varžybose – antri“, – „Sekundei“ sakė A. Stepukas.