P. Židonio nuotr.

Klubo rėmėjams buvo surengtas turnyras (foto galerija)

Klubo rėmėjams buvo surengtas turnyras (foto galerija)

FK „Panevėžys“ futbolo klubo rėmėjų ir draugų turnyre dalyvavo šeši kolektyvai. Turnyro nugalėtoja tapo „Kalnapilio“ komanda, o antrąją vietą iškovojo „Sekundė“.

Ketvirtadienio vakarą pabendrauti bei išbandyti jėgas futbolo aikštėje susirinko 6 komandos: „Naftėnas“, „Sekundė“, „Jūsų Panevėžys“, „Kalnapilis“, Panevėžio miesto savivaldybės ir FK „Panevėžys“ administracijos.

Jau ketvirtą kartą rengiamame turnyre burtais komandos buvo suskirstytos į 2 grupes. Mini turnyre buvo žaidžiama 7 prieš 7, todėl aikštelė ir vartai buvo mažesnių matmenų. Trumpesnis buvo ir žaidimo laikas – vienas 20 minučių kėlinys.

Nors turnyre svarbiausia buvo dalyvauti, bet jau nuo pirmųjų rungtynių prasidėjo atkakli kova. Komandų sudėčiai nebuvo keliami griežti reikalavimai, tad jos buvo komplektuojamos gana laisvai. Priekaištų dėl to organizatoriams niekas neturėjo, nes turnyro tikslas buvo puikiai praleisti laiką ir padėkoti klubo rėmėjams.

Labai atkakli kova dėl pirmosios vietos tarp komandų vyko A pogrupyje. „Sekundės“ kolektyvas 4:0 įveikė „Naftėną“, o Panevėžio miesto savivaldybės atstovai prieš tuos pačius varžovus laimėjo 2:1. Pogrupio nugalėtojai sprendėsi susitikime tarp „Sekundės“ ir Panevėžio miesto savivaldybės komandų. Nors žiniasklaidos atstovai ir atsiliko 1:2, bet susitikimui artėjant prie pabaigos sugebėjo išlyginti rezultatą – 2:2. Geresnis įmuštų ir praleistų įvarčių santykis „Sekundei“ garantavo pirmąją vietą ir kelialapį į finalą.

B pogrupio nugalėtoja tapo „Kalnapilio“ ekipa, kuri 4:1 nugalėjo „Jūsų Panevėžį“ bei 3:1 – FK „Panevėžys“ administraciją. Pastaroji komanda, 6:0 įveikusi „Jūsų Panevėžio“ ekipą, liko antra.

Pagal pogrupiuose užimtas vietas komandos išsiaiškino galutines pozicijas.

Susitikime dėl 5–6 vietų „Jūsų Panevėžys“ pranoko „Naftėną“.

Prizinę vietą iškovojo Panevėžio miesto savivaldybės komanda, rungtynėse dėl 3–4 vietų 3:1 įveikusi FK „Panevėžys“ administraciją. Pastarojoje ekipoje rungtyniavo ir FK „Panevėžys“ direktorius Bronius Vaitiekūnas bei vyriausiasis reprezentacinės miesto komandos treneris Joao Martinsas. Šis specialistas buvo pripažintas geriausiu FK „Panevėžys“ administracijos žaidėju.

Rungtynėse dėl pirmosios vietos didesnės intrigos nebuvo. Ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėję ir daugiau jėgų išsaugoję „Kalnapilio“ futbolininkai užtikrintai 5:0 nugalėjo „Sekundės“ atstovus ir tapo turnyro laimėtojais.

Futbolininkų kovas atidžiai stebėjo ir FK „Panevėžys“ pagrindinės komandos žaidėjai su savo šeimos nariais. Aikštėje buvo galima išvysti praeityje visoje Lietuvoje žinomus futbolininkus Virginijų Liubšį, Darių Butkų, Virginijų Baltušniką, Žilviną Banį, Liną Niurką, Marių Suvaizdį ir kitus.

Po varžybų niekas neskubėjo skirstytis, nes organizatoriai pasirūpino, kad visi turnyro dalyviai būtų apdovanoti atminimo prizais bei medaliais. Kitais metais ketinama surengti jau penktąjį turnyrą.

Galerija

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų