Pirmenybes pradėjo pralaimėjimu (foto galerija)

Nesėkmingai šalies II lygos pirmenybes pradėjo Panevėžio „Ekrano“ komanda. Panevėžiečiai, rungtyniaujantys Pietų zonoje, pirmenybių starte namuose 0:4 (0:2) nusileido Alytaus „Dainavos B“ ekipai.

Jau pati mačo pradžia šeimininkams susiklostė labai nesėkmingai. 9-ąją rungtynių minutę svečių ekipos žaidėjas Mindaugas Strauka išvedė „Dainavos B“ komandą į priekį. Negana to, po minutės „Ekrano“ futbolininkui G. Zaborskiui mačo arbitras parodė raudoną kortelę ir panevėžiečiai liko žaisti mažumoje.

29-ąją susitikimo minutę alytiškis Renaldas Stankevičius pasiuntė kamuolį į „Ekrano“ vartus ir po pirmojo kėlinio „Dainava B“ pirmavo rezultatu 2:0.

Po pertraukos svečiams pavyko įmušti dar du įvarčius į šeimininkų vartus. Abu sykius (67-ąją ir 83-ąją min.) pasižymėjo Titas Buzas. Pirmenybių starte „Ekranas“ patyrė skaudų pralaimėjimą rezultatu 0:4.

„Ekrano“ komanda su alytiškiais žaidė tokios sudėties: Gytis Jakubaitis, Vaidas Kavaliauskas (79 min. Nojus Šukys), Karolis Kazokaitis (66 min. Raimondas Poviliūnas), Lukas Narbutas (58 min. Edvinas Užinskas), Artūras Rutkevičius (60 min. Domantas Jakštas), Edgaras Baranauskas, Arnas Laurenčikas (46 min. Darius Vinckevičius), Arnas Jurevičius, Dovydas Švėgžda, Gediminas Zaborskis, Edvardas Tamulevičius.

Šių metų Lietuvos II lygos pirmenybėse iš viso dalyvauja 26 komandos. Pietų zonoje rungtyniauja 14 kolektyvų, o Vakarų – 12.