Įtikinama rankininkų pergalė (foto galerija)

Lietuvos rankinio lygos vyrų čempionate užtikrintą pergalę iškovojo Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifo“ komanda. Trenerio Mindaugos Vėtos auklėtiniai namuose 34:20 (17:8) įveikė „Utenos“ rankininkus.

Panevėžiečiai nuo pat pirmojo kėlinio neleido svečiams atsipalaiduoti ir vos jam įpusėjus jau susikrovė 5 įvarčių persvarą (10:5). Kėlinio antroje pusėje panevėžiečiai kelių minučių atkarpą laimėjo 5:0 ir kėlinį baigė 17:8.

Antrasis kėlinys „Utenos“ rankininkams lengvesnis nebuvo. Nors 9 įvarčių skirtumą jie sumažinti bandė, tačiau aikštelės šeimininkai rungtyniavo užtikrintai ir arčiau priartėti svečiams neleido. Rungtynės baigėsi 34:20.

„Pavyko laimėti šią principinę kovą. Tai buvo puikus pasiruošimas prieš artėjantį susitikimą su Šiaulių komanda. Žaidė visi žaidėjai, išbandėme naujus derinius. Laukiame artėjančios dvikovos“, – rungtynes įvertino Panevėžio „Grifo“ žaidėjas Ąžuolas Adomonis.

„Gaila, kad taip viskas susiklostė. Mūsų atvyko mažai, tačiau tai nėra ir negali būti pasiteisinimas. Nesugebėjome išnaudoti progų, kurias patys susikūrėme. Trūko atsakomybės tiek puolime, tiek gynyboje“, – kritiškas komandai buvo HC „Utena“ treneris Gediminas Paukštė.

Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“: Evaldas Vėta ir Žilvinas Maslauskas – po 6, Mindaugas Barzdenis – 5, Egidijus Leveika – 4, Amandas Šarkanas, Ąžuolas Adomonis, Eimantas Simonaitis, Ignas Storukas, Pavelas Zeifertas – po 2, Egidijus Narakas, Titas Vaidžiūnas, Paulius Linkevičius – po 1.

Surinkęs 5 taškus Panevėžio „KKSC-RSSG-Grifas“ tarp devynių lygos komandų užima septintą vietą.

Artimiausias rungtynes „KKSC-RSSG-Grifas“ vasario 22 dieną žais išvykoje su Šiaulių „Dubysa“.