FIBA Čempionų lygoje nusileista Belgijos klubui (foto galerija)

Šįvakar Panevėžio „Lietkabelis“ FIBA Čempionų lygos rungtynes savo aikštėje žaidė su Ostendės „Filou“ ekipa iš Belgijos. Šį susitikimą panevėžiečiai pralaimėjo rezultatu 68:76 (17:16, 22:18, 9:26, 20:16).

„Filou“ komanda į Panevėžį atvyko savo sąskaitoje turėdama penkias pergalės per 10 susitikimus, o panevėžiečiai buvo keturis sykius. Pirmoji komandų akistata, vykusi Belgijoje, baigėsi „Filou“ pergale rezultatu 80:66.

Komandos taškas į tašką žaidė pusantro kėlinio, tačiau tada svečiams pavyko susikrauti 4 taškų pranašumą (27:23). Visgi atitolti jiems nepavyko, o dar antrame kėlinyje „Lietkabelis“ sugebėjo susigrąžinti pranašumą, kurį kėlinio pabaigoje padidino iki penkių – 39:34.

Per pirmąsias 20 minučių „Lietkabelio“ gretose rezultatyviausiai žaidė Paulius Valinskas, pelnęs 10 taškų, o jam gerai talkino po 9 taškus įmetę Martynas Sajus ir Željko Šakičius. Tuo tarpu „Filou“ gretose 6 taškus įmetė MiKyle‘as Mcintoshas.

Trečiąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtuodami 11:0 ir išsiveržė į priekį 45:39. Viso per 8 kėlinio minutes „Lietkabelis“ pelnė vos 2 taškus ir jau atsiliko 41:55. Ketvirtame kėlinyje „Lietkabelis“ ilgą laiką nesugebėjo sumažinti deficito. Likus žaisti 2 min. 35 sek. po Vyteno Lipkevičiaus baudos metimų šeimininkai atsiliko 9 taškais (65:74), tačiau atgaivinti intrigos taip ir nepavyko.

Lietkabelis“: Paulius Valinskas 14, Martynas Sajus 12, Margiris Normantas ir Željko Šakičius (7 atk. kam.) – po 11, Tomas Dimša 10 (7 atk. Kam.).

„Filou“: Braianas Angola 19 (9 atk. kam.), MiKyle’as McIntoshas 17, Shevonas Thompsonas 14.

„Lietkabelis“ iš toli atakavo 18 proc. taiklumu (4/22), dvitaškius metė 45 proc. tikslumu (17/38). Tiesa, varžovų tolimi metimai buvo menkai geresni – 4 iš 21.