Organizatorių nuotr.

Regbininkai iškovojo antrąją vietą

Kalėdiniame regbio turnyre, vykusiame Vilniuje, sėkmingai pasirodė Panevėžio komanda „Klevas-Ryšių statyba“. Trenerio Anatolijaus Smirnovo auklėtiniai keturių komandų regbio-7 turnyre iškovojo antrąją vietą.

Tradicinis turnyras vyko uždarose patalpose – „Sportimos“ manieže. Per vieną dieną visos keturios turnyre dalyvavusios komandos tarpusavyje sužaidė po kartą. Panevėžiečiai 35:5 nugalėjo Vilniaus „Geležinį vilką“, o kitus du susitikimus baigė lygiosiomis. Panevėžio „Klevas-Ryšių statyba“ taikiai 15:15 sužaidė su jungtine Vilniaus ir Jonavos komanda „VRA-Citma“ ir 5:5 – su Vilniaus regbio akademija.

Nepatyrę nė vieno pralaimėjimo panevėžiečiai surinko 7 taškus ir turnyre užėmė antrąją vietą. Kalėdinio turnyro nugalėtoja tapo Vilniaus regbio akademija (8 taškai). Trečioje vietoje liko „VRA-Citma“ (6 taškai).

Kalėdiniame turnyre „Klevo-Ryšių statybos“ komandai atstovavo Žygimantas Tvarijonas, Lukas Valeckas, Ignas Žukas, Haroldas Petrulis, Gratas Šiurskas, Matas Turleckas, Lukas Krivickas, Matas Žaldokas, Nortas Albavičius.

Geriausiu žaidėju panevėžiečių komandoje šiame turnyre buvo pripažintas M. Turleckas.

„Klevo-Ryšių statybos“ komandos treneris A. Smirnovas liko patenkintas savo auklėtinių pasirodymu ir užimta vieta.

„Mūsų komanda jau kelis kartus dalyvavo šiame turnyre, bet prizinės vietos iki šiol nebuvo pavykę užimti. Vaikinai demonstravo aukšto lygio žaidimą ir labai nedaug trūko, kad būtume iškovoję pirmąją vietą. Mūsų ekipa buvo pati jauniausia šiame turnyre. Komandos pagrindą sudarė vos 18–19 metų žaidėjai“, – „Sekundei“ sakė panevėžiečių komandos strategas.