Po pertraukos spurtavęs „Lietkabelis“ nukovė „Pieno žvaigždes“

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) čempionate Panevėžio „Lietkabelis“ (3/2) iškovojo trečią pergalę per penkis susitikimus. Sekmadienį panevėžiečiai gynybinio pobūdžio rungtynėse 75:62 (18:18, 17:17, 24:10, 16:17) įrodė savo pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (2/3).

Pirmajame kėlinyje vyko atkakli kova taškas į tašką. Po Željko Šakičiaus dvitaškio „Lietkabelis“ pirmavo 14:12, tačiau netrukus rezultatą išlygino Laimonas Kisielius. Kėlinio pabaigoje puikia proga išvesti savo komandą į priekį nepasinaudojo Kendrickas Brownas ir po 10 minučių rezultatas buvo lygus (18:18).

Antrąjį ketvirtį „Lietkabelis“ pradėjo dviem sėkmingomis atakomis paeiliui, o to neapsikentęs „Pieno žvaigždžių“ ekipos vyr. treneris Gediminas Petrauskas paprašė minutės pertraukėlės. Vis dėlto, prieš pat didžiąją pertrauką Pasvalio komanda išlygino rezultatą po dviejų taiklių Arvydo Šikšniaus baudų metimų – 35:35.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ surengė spurtą 8:2 ir kiek atitrūko – 43:37. Pasvaliečių žaidimas strigo, o Nenado Čanako auklėtiniai toliau sėkmingai krovėsi pranašumą – 56:45. Vos 10 taškų per kėlinį praleidę panevėžiečiai prieš lemiamą ketvirtį padidino savo pranašumą iki 14 – 59:45.

„Pieno žvaigždės“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 5:0 ir skirtumas tarp komandų vėl sumažėjo iki vienženklio (59:50). Tačiau per likusį laiką Panevėžio ekipa išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo pelnytą pergalę.

„Lietkabelis“: Željko Šakičius 19, Kendrickas Brownas 18, Olufemi Olujobi 12, Tomas Lekūnas 9.

„Pieno žvaigždės“: Arvydas Šikšnius 12, Laimonas Kisielius 11.