Organizatorių nuotr.

Jaunųjų Panevėžio tinklininkų triumfas

Puikiai Lietuvos mini vaikų berniukų tinklinio U-14 čempionate pasirodė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai. Trenerio Vytauto Skunčiko auklėtiniai tapo šalies čempionais.

Kaune baigėsi Lietuvos berniukų (gimusių 2006 metais ir jaunesnių) tinklinio čempionatas. Po reguliariojo sezono Panevėžio KKSC tinklinio komanda į finalą pateko užėmusi pirmąją vietą.

Visos šešios finale kovojusios komandos demonstravo gero lygio tinklinį ir siekė iškovoti aukščiausius apdovanojimus. Šiame čempionate silpnų komandų nebuvo. Panevėžio KKSC komanda vienodais rezultatais 2:0 nugalėjo Klaipėdos tinklinio akademijos, Vilniaus „Tauro“, Kauno „Starto-2“, Lazdijų SC komandas. Panevėžiečiams įnirtingai priešinosi Kauno „Starto-1“ komanda, bet ją mūsų miesto jaunieji tinklininkai įveikė 2:1.

Finalo šešete laimėjusi visus penkis susitikimus Panevėžio KKSC iškovojo pirmąją vietą. Antrąją vietą užėmė Vilniaus „Tauras“, trečiąją – Klaipėdos tinklinio akademija.

Panevėžio KKSC komandą į pergalę vedė komandos kapitonas, geriausias čempionato žaidėjas Dovydas Jekimovas, jam sėkmingai talkino Rapolas Marciuška, Augustas Šniauka, Robertas Tolpežninkas, Dovydas Malkevičius, Dovas Samėnas, Rokas Svirplys. Čempionų aukso medalius iškovojo ir Mindaugas Samulionis, Paulius Staškūnas, Paulius Binkys, Rytis Žadeika, Aivaras Riebžda, Titas Šidlauskas.

„Visos šešios finale kovojusios komandos demonstravo gero lygio tinklinį ir siekė iškovoti aukščiausius apdovanojimus. Šiame čempionate silpnų komandų nebuvo. Rezultatai rodo, kad Panevėžyje auga perspektyvi tinklininkų pamaina“, – po triumfo „Sekundei“ sakė čempionų treneris V. Skunčikas.