Organizatorių nuotr.

Jaunieji panevėžiečiai nudžiugino medaliais

Joniškyje vyko Lietuvos asmeninių ir komandinių jaunučių (gimusių 2004 metais) stalo teniso pirmenybių finalas. Sėkmingai varžybose pasirodė jaunieji Panevėžio kūno kultūros sporto centro auklėtiniai, kuriuos treniruoja Valdas Martinkus. Komandiniame čempionate vaikinai iškovojo aukso medalį, o merginos – sidabro. Asmeninėse varžybose vaikinų grupėje pavyko iškovoti po vieną aukso ir bronzos medalį.

Lietuvos jaunučių komandiniame čempionate dalyvavo po 10 geriausių komandų iš Lietuvos. Iš pradžių komandos varžėsi pogrupiuose, o po antrajame etape.

Panevėžio KKSC merginų komanda, kuriai atstovavo L. Grigorukaitė, A. Zajankauskaitė, E. Kozmianaitė ir S. Morkūnaitė vienodais rezultatais 3:1 įveikė Šilutės ir Šiaulių komandas, o rezultatais 3:2 – Alytaus ir Joniškio komandas. Patekusios į finalinį ketvertą panevėžietės 2:3 nusileido Vilnius rajono komandai ir 0:3 pralaimėjo Vilniaus komandai. Trims komandoms surinkus po vienodą pergalių skaičių, prizines vietas lėmė papildomi rodikliai, pagal kuriuos panevėžietės užėmė antrąją vietą. Pirmoji vieta atiteko vilnietėms, o trečioji – šiaulietėms. Kitos finaliniame etape dalyvavusios komandos užėmė šias vietas:   4. Vilniaus rajonas,  5. Joniškis,  6. Kaunas,  7. Alytus,  8. Šalčininkai,  9. Vilkaviškis,  10. Šilutė.

Dar geriau sekėsi Panevėžio kūno kultūros sporto centro vaikinų komandai, kuriai atstovavo G. Knezius, D. Garbauskas, D. Šimkus, G. Vištejūnas ir N. Baršauskas. Pogrupyje mūsų miesto jaunieji stalo tenisininkai vienodais rezultatais 3:0 įveikė Vilniaus ir Joniškio komandas, 3:1 nugalėjo šiauliečius bei  3:2- jonaviškius. Finalinio  ketverto varžybose panevėžiečiai po atkaklios kovos 3:1 įveikė Kauno komandą, bet 1:3 nusileido Šalčininkų ekipai. Čia, kaip ir merginų  grupėje,pasiekus po lygiai pergalių, buvo skaičiuojamas setų santykis, kuris panevėžiečių buvo geriausias. Panevėžio KKSC atstovavo vaikinų komanda tapo nugalėtoja. Kitas vietas vaikinų grupėje komandos pasiskirstė taip: 2.  Šalčininkai,  3. Kaunas,  4. Vilnius,  5. Jonava,  6. Vilkaviškis,  7. Joniškis,  8. Šilutė, 9. Širvintos,  10. Šiauliai.

Joniškyje vyko ir asmeninės stalo teniso pirmenybės. Varžybos vyko dviejų minusų sistema, aiškinant visas vietas. Panevėžietis Gytis Knezius laimėjo visus susitikimus ir tapo čempionu. Džiugui Garbauskui pavyko iškovojo bronzos medalį. Kitiems Panevėžio KKSC auklėtiniams sekėsi silpniau ir jie užėmė šias vietas:  D. Šimkus 18,  G. Vištejūnas 38, N. Baršauskas – 39. Mergaičių grupėje geriausiai pasirodė L. Grigorukaitė, užėmusi  9-ąją vietą. Kitos stalo tenisininkės užėmė šias vietas:  S. Morkūnaitė 17, E. Kozmianaitė 19, A.Zajankauskaitė 22.