Organizatorių nuotr.

N. Zakarauskas – Lietuvos karatė čempionas

Tauragėje vykusiame  Lietuvos karatė kiokušin  jaunių (16-18 metų) čempionate sėkmingai pasirodė Panevėžio „Argus“ klubo kovotojai, kuriuos treniruoja Remigijus Olšauskas.

Svorio kategorijoje iki 70 kg čempiono titulą iškovojo Nojus Zakarauskas. Ketvirtfinalio ir pusfinalio kovas panevėžietis laimėjo anksčiau laiko, akivaizdžiai pranokdamas savo varžovus. Finalinė kova, kurioje Nojus susitiko su Klaipėdos klubo „Shodan“ atstovu Dovydu Martišiumi, vyko žymiai atkakliau. Klaipėdietis bandė priešintis panevėžiečiui, bet pratęsimo metu teisėjai vienbalsiu sprendimu pergalę skyrė N. Zakarauskui.

Dvi prizines vietas Panevėžio karatė klubui „Argus“ iškovojo merginų grupėje startavusios sportininkės. Trečiąsias vietas iškovojo Eglė Tičkūnaitė ( svorio kategorija iki 60 kg) ir Aurelija Gegnerytė (svorio kategorija virš 65kg).

Bendroje komandų įskaitoje „Argus‘ klubas pasidalino 3-4 vietas. Tauragėje vykusiose varžybose dalyvavo beveik šimtas kovotojų iš 23 šalies klubų.

Panevėžio sportininkai po šių rezultatų bus kviečiami į nacionalinę rinktinę ir sieks iškovoti teisę dalyvauti Europos karatė kiokušin čempionate, kuris gegužės mėnesį  vyks Lenkijoje.