HOROSKOPAS rugpjūčio 21-ajai, sekmadieniui

HOROSKOPAS rugpjūčio 21-ajai, sekmadieniui

AVINAS

Regis, savo energija, išradingumu kitus užkrėsite gera nuotaika, būsite kompanijos siela. Galbūt mėginsite kažkokius įvykius pakreipti palankesne linkme. Paskubėję, galite suerzinti kai kuriuos asmenis ir patirti nuostolį.

JAUTIS

Tikriausiai ši diena neleis tinginiauti. Plušėti vers pareiga, skubus darbas ar netikėta problema. Regis, gausite nerimą keliančią žinią. Pasisaugokite elektros iškrovos, provokacijų, sprogimų.

DVYNIAI

Būsite nusiteikę kelionėms, susitikimams su neįprastai mąstančiais asmenimis. Galbūt užsidirbsite pinigų iš nelegalios veiklos. Įmanomas netikėtas darbo ar mokymų pasiūlymas. Saugokitės aferistų.

VĖŽYS

Galvosite apie permainas. Galbūt iš draugų ar socialinių tinklų gauta informacija paskatins įvertinti, kuo toliau pasitikėti kaip draugu, o kam nebeskirti dėmesio.

LIŪTAS

Diena bus ramesnė, jei neteks bendrauti su neprognozuojamais asmenimis ir jei patys išliksite stabilūs. O jeigu blaškysitės, tai kils pavojingų incidentų, įgysite priešų. Vakare galimai įvyks įdomus susitikimas ar netikėtas įvykis.

MERGELĖ

Šiandien norėsis energingai veikti, bus sunku nustygti vietoje. Jeigu turite konkretų planą, viskas eisis aiškiau. Kita vertus, aplinkybės gali priversti neįprastai improvizuoti, rizikuoti. Galima sportinė sėkmė.

SVARSTYKLĖS

Šiandien atsiras progų geriau pažinti dominančius asmenis. Visgi tai nebūtinai nudžiugins. Kai kas gali išgąsdinti, kelti nerimą. Saugokite nuo pavojų vaikus.

SKORPIONAS

Galite patirti provokacijų ar nemalonių staigmenų iš savo oponentų ir netgi iš partnerių. Kartu sulauksite bendraminčių palaikymo, draugiškų kvietimų bendram laisvalaikiui.

ŠAULYS

Regis, sutiksite senų bičiulių, bus daug kalbų, diskusijų. Bendraukite, darbuokitės, sportuokite, keliaukite, tačiau nepamirškite infekcijų grėsmės. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS

Iš pat ryto norėsis judėti, šmaikštauti, ypač jei jūsų artimųjų tiesiogiai nepalietė slegiantys įvykiai ir nenuvylė meilės reikalai. Sulauksite dėmesio, komplimentų iš netikėtų gerbėjų. Saugokite vaikus.

VANDENIS

Būsite labai jautrūs, dirglūs, sparčiai kintančių nuotaikų. Aplinkiniams gali atrodyti, kad elgiatės keistai, neprognozuojamai. Tausokite nervų sistemą, akis. Venkite rizikos, nekerštaukite, neliekite negatyvių emocijų.

ŽUVYS

Diena praeis ramiau, jeigu esate sveiki ir nerizikuojate kelyje. Pajusite atsipalaidavimo poreikį, norą svaigintis alkoholiu ar kitaip užsimiršti. Verčiau saikingai pasportuokite, pamedituokite.

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų