Užsiprogramuoti sėkmei

Užsiprogramuoti sėkmei

Samanta Zachh – astropsichologė, numerologė, psichoterapinio neuroprogramavimo praktikė save pristato kaip grandį tarp mokslo ir pseudomokslo. Arba, jei paprasčiau, kaip tarpininkę tarp žmogaus ir jį supančios visatos

Samanta Zachh tikina, jog dirbdama su žmonėmis niekada nesivadovauja viena metodika ar sistema, o mėgsta sujungti mokslą su pseudomokslu.

„Esu tarsi tarp kelių grandžių – numerologijos, astrologijos bei ezoterikos ir bandau rasti viduriuką“, – šypsosi.

Anot pašnekovės, ji – tarsi tas aštuonetas. „Begalybės ženklas, kuris bando išlaikyti balansą, kad viskas nebūtų paremta vien tik mistika ar logika ir protu“, – pokalbio pradžioje prisistato S. Zachh.

Moters teigimu, tiek jos praktikuojamą astrologiją, tiek numerologiją galima traktuoti kaip sistemą, kuri leidžia suprasti, kas su kuo sąveikauja, kokią įtaką žvaigždės turi žmogui arba, atvirkščiai, – kaip žmogus gali daryti įtaką ir valdyti savo gyvenimą. Ji paprasčiausiai padedanti jam tai suvokti.

„Tai pseudomokslai, kurie leidžia geriau pažinti save, savo pasaulį, padeda suprasti tam tikrus dėsningumus. Jie – puiki pagalba užsiimant savianalize, saviugda, dėl jų tampa lengviau suvokti tam tikrus procesus. Juk astrologinė ar numerologinė prognozė gali aiškiai parodyti, kas ir kodėl vyksta“, – astrologijos ir numerologijos prasmę aiškina S. Zachh.

Ne astrologija valdo žmogų

„Žmonės nori, kad kažkas kitas už juos nuspręstų ar juos pateisintų. Tačiau teisingą patarimą ar pagalbą kasdien spausdinamuose horoskopuose vargu ar rasite“, – sako S. Zachh.

Nors, kaip pasakoja Samanta, daugelis astrologų tikina galintys nuspėti žmogaus likimą, jai, kaip praktikei, pats žodis „nuspėti“ tiesiog nepriimtinas.

„Pats žodis sako, jog tai ir yra spėjimas, spėliojimas. Negaliu sakyti, jog žmogaus likimo neįmanoma ar negalima nuspėti, tačiau manau, kad taip sakyti tiesiog nekorektiška. Taip teigdami mes tarsi atimame iš žmogaus energiją pačiam kurti savo gyvenimą“, – sako astrologė.

Žinoma, neneigia Samanta, galima įvardinti tam tikrus žmogaus potencialus: kokioje srityje ir kada seksis, įspėti apie laukiančias svarbesnes gyvenimo pamokas, tam tikras asmenines savybes, kurias reikia tobulinti. Tačiau spėti ateities ji nesiryžtanti.

„Jeigu žmogui pasakysi, kad jam nesiseks ar kad jis pateks į avariją, tai jis tikrai į ją pateks, nors tos avarijos net neturėjo būti. Vien dėl to, kad labai stipriai tuo tikėjo. Ne astrologija valdo žmogų, bet žmogus, padedamas astrologijos, gali valdyti save, savo likimą ir ateitį“, – tikina Samanta.

S. Zachh pabrėžia, jog mes jau gimstame su tam tikru charakteriu, tam tikromis savybėmis, numatytomis gyvenimo pamokomis, kurias patys pasirinkome atlikti ir išmokti šiame gyvenime.

„Astrologija ir numerologija padeda mums suprasti, kokios iš tų pamokų yra pačios svarbiausios, kokias savybes reikia tobulinti. Ne tam, kad mes įvykdytume kažkokią programą, o tam, kad patys patobulėtume. Tai tarsi gairės, rodančios, kaip iš tos programos mums išeiti, kaip valdyti realybę“, – aiškina S. Zachh.

Domisi net ir didžiausi skeptikai

Ezoterikė sako tikinti posakiu, jog toks tokį pritraukia. Tad džiaugiasi, jog tarp jos klientų nepasitaiko beviltiškų pesimistų, kurie nuolatos virkautų „kodėl gi man taip nesiseka?!“ Samantos teigimu, į ją kreipiasi žmonės, pasiryžę tobulėti tam, kad pagautų savo sėkmės paukštę už uodegos.

Visgi, prasitaria S. Zachh, labai dažnai žmogus tiesiog nelinkęs priimti tokios sekos, kurioje jam reikia pasistengti pačiam.

„Jei kažkam nesiseka meilėje, tai jis sako, jog būtinai turi skirtis. Būna tokių, kurie manęs klausia: „Ką man daryti, kad jis pasikeistų?“ Tačiau jeigu mes norime pakreipti situaciją geresne linkme, mes turime keistis patys“, – primena astropsichologė.

S. Zachh juokauja, kad nors dažnas lietuvis ir teigia, esą horoskopai yra pramanas, o jų skaitymas – laiko leidimas vėjais, visgi net ir didžiausi skeptikai bent jau slapčia prognozes savo Zodiako ženklui paskaito. Vien dėl to, kad giliai širdyje trokšta nors šiek tiek prisiliesti prie mistikos.

Ir nors Samanta sutinka, jog masiškai publikuojami horoskopai dažnai neatitinka tikrovės, vis tiek esame instinktyviai linkę patarimo ar pagalbos ieškoti juose.

„Žmonės horoskopuose ieško sėkmės, – labai paprastai paaiškina S. Zachh. – Jie nori užsiprogramuoti, kad jiems seksis, kad mėnuo bus labai geras. Horoskopuose jie tiesiog ieško gerų žodžių, pozityvo. Perskaito tą, ką nori perskaityti, ir dažnam taip paprasčiausiai būna lengviau gyventi.“

Samanta įsitikinusi, jog dažnas, skaitydamas horoskopą, tarsi ieškome patarimo, kad patiems nereikėtų galvoti, kaip ir ką geriau galėtų padaryti.

„Žmonės nori, kad kažkas kitas už juos nuspręstų ar juos pateisintų, – astrologė sako suprantanti taip darančiuosius. – Tačiau teisingą patarimą ar pagalbą kasdien spausdinamuose horoskopuose vargu ar rasite. Tai būtų įmanoma tik įvertinus jūsų asmeninę informaciją.“

Meilės reikia ieškoti per širdį

Dažniausiai į S. Zachh kreipiasi profesiniame kelyje paklydę žmonės, tie, kurie nežino, kokia darbine veikla jiems užsiimti. Arba ieškantieji problemų priežasčių ir atsakymo, kodėl tam tikri dalykai vyksta būtent su jais.

„Labai daug žmonių nejaučia savęs, yra praradę pasitikėjimą savimi, – konstatuoja S. Zachh. – Todėl nenuostabu, kad jie ieško patvirtinimo, ar teisingai elgiasi, ką dar turėtų padaryti, kad pasisektų.“

Be abejo, vienos dažniausiai pasitaikančių problemų gyvenime yra susijusios su meile. Tad koks gi yra žvaigždžių, skaičių ir meilės santykis?

S. Zachh ragina renkantis partnerį nepasikliauti Zodiako ženklais ar jų suderinamumu. Labai dažnai, atrodytų, visiškai nesuderinami Zodiako ženklai po vienu stogu gali gyventi ilgai ir laimingai, be jokių pykčių, nesutarimų, o puikiai suderinami ženklai nerasti jokios bendros kalbos. Astropsichologė pataria žvelgti į tai kur kas giliau ir pasikliauti savo intuicija.

„Jeigu jaučiate vadinamąją chemiją, traukiančią energiją, tai ji astrologiniam žemėlapiui tikrai turės įtakos ir tai bus puikiai matyti, – sako Samanta. – Jeigu žmonės negali vienas be kito, tai tokie pritraukimo dėsniai puikiai atsispindės astrologiškai.“

„Patikėkite, jeigu vadovausitės šiais pritraukimo dėsniais ir savo intuicija, jūs tikrai susirasite tokį partnerį, kokio jums reikia. Ne tokį, kokio jūs norite, bet tokį, kokio jums reikia“, – pabrėžia pašnekovė.

Iš kartos į kartą

Jau bemaž trejus metus profesionaliai astrologija ir numerologija užsiimanti S. Zachh polinkį į mistiką tikina jutusi dar paauglystėje. Kaip pati sako, už tai turėtų būti dėkinga savo mamai ir močiutei, kurios domėjosi ezoterika ir ją praktikavo. Tad jau tada Samanta žinojo, jog mistinis pasaulis nėra kažkokie pramanai, o normalus ir savaime priimtinas dalykas.

Vaikystėje ir paauglystėje pačiai Samantai teko susidurti su psichologinėmis problemomis, vidiniais išgyvenimais, tad būtent tai ir vedė į priežasčių bei sudėtingų sprendimų ieškojimus.

„Man vis norėjosi kažko giliau, kažko daugiau – kad ateitų pajautimas, jog būtent tų atsakymų aš ieškau, tačiau taip nebuvo ir nėra, – savo draugystės su ezoterika pradžią mena Samanta. – Atsakymų paieškos yra nuolatinės, tad būtent dėl to jau nuo paauglystės astrologija, numerologija ir kitais pseudomokslais labai domėjausi, jų padedama bandžiau surasti man taip reikalingus atsakymus.“

S. Zachh sako dar sėdėdama mokyklos suole vis analizuodavusi savo draugų, bendramokslių gimimo datas, o jos sąsiuviniuose nuolatos šmėžuodavo surašytos skaičių sekos, numerologinės metodikos, kurios tiesiog leido geriau pažinti žmones. Samanta prisipažįsta, jog tuomet labai intensyviai mokėsi savarankiškai – iš knygų, interneto platybių. Be abejo, viską stengėsi pritaikyti ir praktikoje.

„Stengdavausi apskaičiuoti, suprasti, žiūrėdavau,ar mano prognozės atitinka, ar ne. Tai buvo tarsi savotiškas tyrinėjimas“, – pirmuosius bandymus prisiliesti prie mistinio pasaulio ir šiandien puikiai prisimena moteris.

Pasitikėjimas stipresnis už horoskopus

Apie tai, jog turi neeilinių gebėjimų, Samanta iš pradžių nebuvo linkusi atvirauti – tą žinojo vos keletas jos gerų draugių.

Ezoterikė įsitikinusi, jog dirbant bet kurioje srityje vien pašaukimo neužtenka. Tad jau praėjus šiek tiek laiko nusprendė, kad atėjo metas į viską pažvelgti kur kas rimčiau. Ir išvyko ezoterikos mokytis į Rusiją, kadangi niša ten buvo kur kas geriau paruošta.

„Žinoma, jeigu nėra pašaukimo, šiuose dalykuose susigaudyti bus labai sunku. Pati asmeniškai pažįstu ne vieną, kuris bandė astrologijos, numerologijos mokytis, tačiau ne kažin ką suvokė. Juk svarbu žinoti ne tik kokia planeta už ką atsakinga, bet ir suprasti patį žmogų, jo psichologiją, kaip veikia tam tikri pasaulio dėsniai, – aiškina S. Zachh. – Reikia ne tik žinoti visus teorinius modelius, svarbiausia – prie jų neprisirišti.“

Prieš svarbius ir reikšmingus įvykius pati Samantha sau astrologinės prognozės nesudarinėja. Sako, jog jei prieš kiekvieną rimtą išbandymą žvelgtų į tai, kaip išsidėsčiusios planetos, tarsi parodytų, jog ji savimi nepasitiki arba nepasitiki gyvenimo situacijomis, kurios jai yra duodamos.

„Kiekvieną kartą norėdama žinoti, ar tai yra palanku, ar nepalanku man, aš tikrai nežiūriu į horoskopą. Tiesiog pasikliauju savo intuicija, savo jėgomis ir savimi“, – šypteli.

Prognozė dvylikai Zodiako ženklų 2019-iesiems pagal Samantą Zachh

AVINAS

Vandens stichija 2019 metais gali šiek tiek nuslopinti Avinus – Ugnies stichijos ženklą. Gali tekti dažniau sustoti, apsižvalgyti, ne taip skubėti. Jei atrodys, kad nesiseka, nenuleiskite rankų ir tikėkite savimi. Turite veržtis toliau, tikslo link, o visus sunkumus priimti pozityviai, su šypsena veide. Kuo daugiau skatinkite pasitikėjimą savimi, nepasiduokite, blaškymąsi keiskite susitelkimu. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje pamėginkite atrasti priežasties ir pasekmės dėsnius.

JAUTIS

Antrojoje metų pusėje palanku mokytis visko, kas susiję su naujausiomis technologijomis, inovacijomis, išradimais. Ar tiesiog imtis kažko naujo, neįprasto jums asmeniškai. Geri metai atnaujinti savo protą, logiką, intelektą. 2019-ieji Jaučiams – galimybių ir permainų metas. Svajokite, veikite, siekite ir, svarbiausia – jauskite, tikėkite tuo, ką darote. Tik išlikite susitelkę į savo giliausius, stipriausius vidinius troškimus. Stenkitės nekeisti jų, nesiblaškyti. Užsidegę idėja ir troškimu, veikite apgalvotai, viską gerai įvertinę. Kurkite stabilumą – tai jums neturėtų būti sunku.

DVYNIAI

Geri metai gauti naujų žinių ir lavinti intelektą. Net jei iš pradžių galimi trukdžiai, mažai noro ar informacija atrodys sunkiai įsimenama. Jūsų asmenybei šiuo metu reikalingas intelekto patobulinimas, o Dvyniams informacija ir žinios visada yra svarbūs aspektai gyvenime. Tam, kad geriau sektųsi mokytis, lavinti intelektą, jūsų aktyvioji energija, inercija ir veiklumas gali būti šiek tiek pristabdyti. Visus metus venkite rizikos. Tiek asmeninėje, tiek profesinėje erdvėse galimi nauji kontaktai. Jų bus daug, tačiau nepasitikėkite jais visais – atsirinkite.

VĖŽYS

Turėsite potencialo justi aplink sklandančią energiją. Tai padės suvokti, kas vyksta aplinkoje, įvertinti tiek savo vidinius, tiek išorinius resursus, o šie padės susidoroti su įvairiomis situacijomis. Galima padidėjusi agresija, emocinis disbalansas, tačiau bendra pozityvi metų tendencija neleis paskęsti negatyve. Susitelkite į santykius – tai padės gerai jaustis, suteiks emocinio stabilumo ir komforto. Jei partnerio dar neturite, eikite ir ieškokite jo! Dabar tam puikus metas. Ir nebijokite naujovių santykių srityje.

LIŪTAS

Antroje metų pusėje jūsų energijos potencialas nepaprastai išaugs: veiksite tiesiai ir taikliai. Būsimi rezultatai priklausys nuo jūsų drąsos ir ryžto – savybių, bet kurių nebūtumėte tikri Liūtai. 2019-ieji suteiks jums stiprios energijos. Kadangi Liūtai iš prigimties yra ugningi ir veiklūs, metų viduryje galite perdegti. Įvertinkite savo idėją ir nepersistenkite su inercija. Nes svarbu, kad ne tik neperdegtumėte patys, bet ir nesudegintumėte kitų. Neužgožkite kitų savimi – suteikite ir jiems šiek tiek erdvės pasireikšti.

MERGELĖ

Pirmoji metų pusė gali turėti šiokį tokį pasyvumo, ramybės, harmonijos prieskonį. Tai susikaupimas prieš sprogimą – kaip sakoma, tyla prieš audrą. Kaupkite energiją antrajai metų pusei. Lavinkite protą, gaukite naujų žinių, tobulinkite santykius, ramiai mąstykite, vadovaukitės logika, analizuokite. Tuomet turėsite labai stiprią energiją savo geriausiems įgūdžiams lavinti. Gebėsite išnagrinėti viską, ką tik panorėsite, iki menkiausių smulkmenų. Turėsite galimybę viską suplanuoti taip pat iki menkiausių smulkmenų ir tai įgyvendinti.

SVARSTYKLĖS

Visus metus bandykite ramiau ir logiškiau mąstyti apie buvusias ir būsimas santykių situacijas. Stenkitės būti ambicingesni, nepasiduodantys, šiek tiek greitesni nei įprastai, labiau viską apgalvojantys. Šiais metais stebėkite visus savo pasiekimus ir juos įtvirtinkite galvoje bei išanalizuokite. Nesvarbu, ar tai buvo harmoningų santykių sukūrimas, pakilimas karjeros laiptais, ar tiesiog staigus asmenybės patobulėjimas. Pamatykite visus savo pasiektus tikslus, net ir mažus, pajuskite, kaip patobulėjo jūsų vidinis pasaulis.

SKORPIONAS

Turėsite galimybę pabūti visur ir su visais – trumpai tariant, jūsų visur bus daug. Tai suteiks galimybę kitąmet geriau save pažinti per įvairiausias sritis. Skorpionams 2019-aisiais palanku mokytis – siekti aukštojo universitetinio išsilavinimo, žinių, domėtis naujomis kultūromis, leistis į tolimas keliones, pažinti pasaulį. Jūsų ženklui tai puikus periodas praplėsti ne tik savo intelektualųjį, bet ir dvasinį pasaulį, savo filosofiją, domėtis religija ar netradiciniais tikėjimais. Per visus metus elkitės aktyviai, užtikrintai, gerai įvertinkite kiekvieną savo žingsnį.

ŠAULYS

2019-ųjų metų pradžioje jums bus suteikta potencialo materializuoti savo norus – tik reikės truputį padirbėti su savimi. Itin palanku keliauti po užsienio šalis, domėtis kitomis kultūromis, mokytis universitete, siekti naujų žinių, plėsti savo sąmoningumą. Tai gali būti darbingi metai, nes be veiklos sėdėti bus sunku. Šauliams 2019-ieji labai svarbūs ir tuo, jog turėsite paskirstyti visus savo resursus ir nusistatyti prioritetus. Tai yra teks nuspręsti, kaip išnaudoti, o ypač – kaip papildyti intelekto, žinių, patirties bagažus.

OŽIARIAGIS

Ožiaragiai – 2019-ųjų valdovai. Šiais metais galėsite džiaugtis jums taip patinkančia drausme ir taisyklėmis. Bus palanku laikytis dietų, griežtai ir strategiškai iš lėto ugdyti savo asmenybę. Stipresnį potencialą tam galite pajusti nuo antros metų pusės. Jei įvaldysite minėtas savybes, turėsite gerą galimybę gauti paaukštinimą, pradėti naują projektą ar užbaigti seną. Formuosis karjeros pakilimo galimybės. Gali būti lengvai projektuojami ilgalaikiai tikslai.

VANDENIS

Metų pradžioje galite jaustis suvaržyti. Tarsi norėtumėte lėkti, skristi tolyn, planuoti ateitį, o tam tikros aplinkybės laiko ir neleidžia judėti, varžo judesius. Vėliau situacija taps normali ir bus galimybė pajusti jūsų taip mėgstamą laisvę, pasinerti į mokslą, pasireikšti prekyboje. Bus potencialo svarstyti ir planuoti ateitį, spręsti visuomenės problemas. Šioks toks suvaržymų šešėlis dar gali būti juntamas, tačiau jis bus tik atspirties taškas siekiant užtikrintumo, stabilumo. Net permainos gali būti ne tokios staigios, kaip dažnai nutinka Vandeniams.

ŽUVYS

2019-ųjų pradžioje Žuvys pasijus atsidūrusios dviejuose frontuose – dvasiniame ir materialiajame. Tarsi pavyks išjausti savo ir kitų emocijas, tačiau iškart pradės kištis logika, protas, trukdysiantys stipriai tą išgyventi, o Žuvims būtina jausti viską aplink.

Bus galimybių parodyti save kitiems kaip tvirtesnę asmenybę. Gali susiklostyti palankios aplinkybės būti paaukštintam, gauti vadovo postą ar gerą darbo rezultatų įvertinimą.

Jums svarbu būti tų dviejų frontų viduryje. Kuo geriau išsilaikysite tarp dviejų polių, tuo geriau seksis viskas – idėjų materializavimas, santykiai, darbas ir kita.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų