Tarologė: persilaužimo laukti teks jau nebeilgai

Tarologė: persilaužimo laukti teks jau nebeilgai

Žiurkė savo metus, regis, pateisino su kaupu: vieniems ji atnešė skaudžias netektis ir ligas, kitiems – suvaržymus, atskirtį, apatiją. Tačiau nors tarologė Liudmila sako ateinančių – Jaučio ženklu pažymėtų metų pirmąjį ketvirtį šaliai taip pat nieko gero negalinti pažadėti, ragina nenukabinti nosies. Po sudėtingo laikotarpio, anot jos, visada išaušta nauja diena.

Būrimu ir astrologija Liudmila susidomėjo dar vaikystėje, būdama vos dešimties metų. Pasak jos, anuomet astrologinius asmenybių apibūdinimus pagal gimimo metus galima būdavo gauti tik iš rankų į rankas.

Perspausdintus iš dar neregėtų knygų ar perrašytus žmonių, besidominčių šiuo oficialiai nepripažintu mokslu.

„Skaitydavau tas knygas iki skylių, atrasdama daug panašumų su savo ir artimų žmonių charakteriais“, – prisipažįsta.

Mokėsi iš geriausiųjų

Kortos į Liudmilos rankas pateko jau paauglystėje.

„Draugės močiutė dėliodavo jas mums, pranašaudama, kada gi sutiksime savo riterius ant baltų žirgų“, – juokiasi prisiminusi.

Iš pradžių ji pati išmoko burti tomis paprastomis žaidimo kortomis, nes apie taro paprasčiausiai dar nieko nebuvo girdėjusi. Ir ateities pranašystės taip užkabino, jog nė vienai draugei neatsisakydavo „paburti“.

Tačiau susiklostė taip, kad Liudmilai teko kortas padėti giliai į stalčių net šešiolikai metų. Per tą laiką ji ištekėjo, pagimdė du vaikus, įgijo du išsilavinimus ir dirbo pagal vieną jų valstybės tarnyboje ištisus vienuolika metų.

Kortas Liudmila vėl į rankas paėmė, kai jai buvo jau per trisdešimt. Ir tai buvo, kaip pati vadina, „stebuklingosios taro kortos“, su kuriomis ji nesiskiria iki šiol.

Tarologė apgailestauja, jog ezoterinių mokslų iki šiol niekas oficialiai nepripažįsta, nors tame ji mato didelę neteisybę ir diskriminaciją visų žmonių, besidominčių tuo pasauliu.

Pati Liudmila studijavo tarologijos mokslus žymaus rusų tarologo Sergejaus Savčenkos mokykloje.

„Mes negalime pasirinkti oficialiai mokytis ezoterikos universitete pagal pašaukimą ir gauti valstybės atestuotą diplomą, – sako ji. Tenka ieškoti kitų mokymosi būdų ir mokytojų, kurie galėtų perduoti savo žinias ir suteikti nors kokią kvalifikaciją, panašią į universitetinę.“

Ne tik ateities pranašas

Apie neeilinius Liudmilos gabumus pamažu sužinojo draugai. Be to, kadangi dirbo moterų kolektyve, per keletą tarologijos studijų metų turėjo galimybę pasipraktikuoti ir su daugeliu ateitį sužinoti norinčių smalsuolių kolegių. O kai Liudmilos prognozės viena po kitos pradėjo pildytis, vis dažniau išgirsdavo, kad jau atėjo laikas aro kortas paversti ne tik savo pomėgiu, bet ir darbu.

„Žmonės, kuriems ruošdavau prognozes, pradėjo nešti man visokių vaišių, norėdavo atsilyginti materialiai. Tuomet mano valstybės tarnautojos karjeroje susiklostė tokia situacija, kad galėjau arba likti darbe, arba išeiti iš jo su kompensacija, įstaiga buvo reorganizuojama. Aš ilgai negalvodama pasirinkau antrąjį variantą“, – atvirauja Liudmila.

Nors išėjo moteris tarsi į niekur, buvo pilna įkvėpimo ir entuziazmo, nes jau žinojo turinti pašaukimą. Būtent tuo metu atėjo supratimas, kad tarologija ir ezoterika yra neatsiejama jos gyvenimo dalis.

„Visada norėjau būti naudinga žmonėms, padėti jiems sunkiais gyvenimo momentais, suteikti moralinę ir psichologinę pagalbą, – sako tarologė. – Juk būrėja – tai ne tik ateities pranašautoja, bet ir žmogus, kuris išklauso, paremia ir dar duoda gerą patarimą, kaip rasti išeitį iš sudėtingos padėties.“

Paslaptys atsiskleidžia ne kiekvienam

Liudmila sako pažįstanti daug savo amato atstovių, kurios kortų skaitymo meno išmoko iš giminių, mamų, močiučių arba kaip ji – savarankiškai. Tarologė neabejoja, jog skaityti kortas gali išmokti bet kas, tik reikia noro ir atkaklumo. Anot jos, tarologija, kaip ir bet koks kitas mokslas, pavyzdžiui, psichologija ar biologija, yra perprantama iš knygų ir kitos mokslinės medžiagos.

Tačiau teisingai traktuoti kortų reikšmes pasitelkus vidinę nuojautą gali tikrai ne bet kas.

„Be to, kortos dirbant su jų šeimininku pačios pasirenka, kam duoti teisingą informacija iš Žemės energinio informacinio lauko, o kam meluoti, ką klaidinti“, – įspėja Liudmila ir tvirtina, jog taro kortos duoda atsakymus tuomet, kai žmogus laidininkas (taro kortų būrimo atveju – tarologas) susijungia su kverento (kliento) energiniu informaciniu lauku ir Žemės (Visatos) informaciniu lauku bei per kortas gautus atsakymus perduoda žmogui.

Seansas esą gali vykti net ir nedalyvaujant jame gyvai pačiam kverentui, o per atstumą – visiems mums dabar puikiai žinomu nuotoliniu būdu. Tarologė pripažįsta, jog tai šiais laikais yra labai patogu net jei nebūtų karantino suvaržymų, nes žmonės labai užimti – neturi laiko, bet turi aibę problemų ir nori jas išspręsti kuo operatyviau.

Nori patenkinti smalsumą

Be tarologinių prognozių, Liudmila sako dar atliekanti amuletų ir talismanų įkrovimo ritualus sėkmei, finansinei gerovei, sveikatai. Taip pat užkalba amuletus nuo išorinio negatyvaus poveikio – nužiūrėjimų, prakeikimų.
Rugsėjį ji pradėjo naują savo veiklos kryptį – startavo autorinis jos meditacijų ir praktikų kursas „Sielos harmonija“. Visos paruoštos meditacijos ir praktikos yra unikalios ir skirtos padėti moterims išsilaisvinti nuo negatyvių, destruktyvių pasąmonės programų, gadinančių jų gyvenimą ir trukdančių atrasti laimę.

Pasak Liudmilos, žmonių prigimtis lemia, kad jie visada domėjosi ir domėsis savo ateitimi, norės žinoti, kas jų laukia. Būtent dėl šios visų mūsų įgimtos savybės tarologai, būrėjai, anot jos, visada turės darbo. Ši profesija, beje, kone pati seniausia pasaulyje.

„Žmogus, atsidūręs sudėtingoje gyvenimo situacijoje, ieško vilties, – dėsto Liudmila. – Ir būtent šią viltį mes jam ir privalome suteikti.“

„Aš visada stengiuosi pažvelgti į prognozę iš teigiamos pusės, akcentuoti žmogui atsivėrusias naujas galimybes ir optimistines įžvalgas. Juk mes, būrėjai, turime būti žmonėms savotiški sielos gydytojai, gerieji angelai. Būtent čia ir matau savo darbo prasmę“, – priduria tarologė.

Dominuoja širdies reikalai

Liudmila pastebi, jog žmonėms dažniau rūpi sužinoti, ar jiems seksis ateityje, nei išgirsti priežastį, kodėl nesiseka dabar. Anot jos, visi tarsi supranta, kad nesisekti gali tam tikrą laikotarpį, nes anksčiau ar vėliau „juodoji juosta“ baigsis. Todėl knieti sužinoti, kas gi jų lauks tada.

Tarologė sako visada besistengianti užduoti kortoms ne abstraktų, o kuo tikslesnį klausimą, kad jos duotų ir kuo tikslesnį atsakymą žmogui.

„Žinoma, mes visada su kverentu galime išanalizuoti tas priežastis, dėl kurių sėkmingai nesusiklosto vienokia ar kitokia gyvenimo sritis“, – neslepia Liudmila. Ir taip pat atvirai sako, jog moterims dažniausiai rūpi meilės ir santykių reikalai.

Būtent ši sritis, Liudmilos nuomone, yra jos darbo „arkliukas“.

„Mane kažkodėl labai myli moterys ir patiki man savo išgyvenimus. Didžiąją dalį prognozių tenka daryti būtent šioje srityje“, – šypteli tarologė. Ir sako, jog tai keisčiausia, mat niekada nelaikė savęs širdies reikalų žinove. Pati ištekėjo būdama vos dvidešimties ir jau du dešimtmečius laimingai gyvena santuokoje.

„Tačiau patarimus tenka dalyti būtent šioje srityje ir gelbėti svetimus santykius“, – šypsosi taro kortų žinovė.

Iš šalies geriau matyti

Žinoma, kreipiasi į Liudmilą ir vyrai, kuriems rūpi kuriamų verslų ateitis, finansinės galimybės, darbo perspektyvos. Tarologė neatsisako padėti nė vienam – sako galinti išnagrinėti ir atsakyti į bet kurį klientui rūpimą klausimą.
Anot jos, kortos gali parodyti ir porų tarpusavio suderinamumą, kokia jų laukia bendra ateitis.

„Nekalbu apie ateitį iki gyvenimo pabaigos, bet parodyti, ar jūsų laukia palankūs, perspektyvūs santykiai per artimiausius kelerius metus, kortos gali gana tiksliai. Jeigu jūsų santykiams lemta žlugti po kelerių metų, mes tai būtinai pamatysime, jeigu santuoka baigsis skyrybomis, mes tai irgi pamatysime“, – tvirtina Liudmila.

Sudėtingu pandemijos laikotarpiu daugelis nerimauja ir dėl savo sveikatos, nori žinoti, ar nesusirgs COVID-19.
Liudmilos patikinimu, tai normalu: stovėdami gyvenimo kryžkelėje, nežinodami, kaip pasielgti, kokį priimti sprendimą, stipriai dvejodami, žmonės ieško atsakymų.

Tačiau savo šeimos nariams tarologė sako prognozių nesudarinėjanti. Tiesiog pasikliaunanti savo nuojauta ir tikinti artimųjų laimingu likimu, tuo, kad jiems ir taip viskas bus gerai.

Bet kai pačiai reikia pagalbos sprendžiant problemas, būrėja neneigia pasitelkianti savo koleges.

„Pati sau pranašysčių nedarau, nes man, kaip ir kitiems, tuo metu reikalingas žvilgsnis iš šalies, objektyvus požiūris į susidariusią situaciją“, – paaiškina Liudmila.

Sunkumams įveikti prireiks stiprybės

Paprašyta pažvelgti į Lietuvos bei jos žmonių ateitį koronavirusui vis dar neatleidžiant savo gniaužtų ir šalį kaustant pandemijai, Liudmila buvo irgi atvira: laukia išties nelengva ateinančių metų pradžia ir pavasaris. Sudėtinga situacija dėl klastingo viruso, jos manymu, dar išliks.

„Deja, bet negaliu pasakyti, kad situacija stipriai pagerės. Vis dar daug žmonių sirgs ir ligoninės bus perpildytos. Nedidelę pauzę turėsime sausį ir vasarį, kai sumažės sergančiųjų skaičius, o nuo kovo jis vėl pradės kilti“, – apgailestauja ji.

Anot tarologės, Lietuvai ir toliau teks aukoti tautos ir šalies ekonominę padėtį vardan pandemijos suvaldymo. Tačiau Liudmila tiki, jog valdžia veiks greitai ir ryžtingai.

„Šalies sąstingis tęsis iki vasaros, nors mūsų valdžia ir žmonės stipriai norės permainų, visais įmanomais būdais sieks pakeisti esamą padėtį. Bus bandymų tai padaryti, tačiau geri norai ir ketinimai tikriausiai taip ir liks tik norais ir ketinimais“, – prognozuoja būrėja.

Anot jos, bus įvedama dar daugiau bausmių ar baudų už karantino režimo nesilaikymą, jo sąlygos gali būti dar labiau sugriežtintos.

„Gaila, bet kad ir kaip mes stengtumėmės suvaldyti virusą, tačiau prieš jį būsime bejėgiai. Įvestų priemonių rezultatas bus prastesnis, negu tikėjosi valdžia. Mirtingumas gali netgi dar padidėti“, – ne itin malonią ateitį pažvelgusi į kortas sako matanti tarologė.

Viltis atsiras vasarą

Pasak Liudmilos, šiuo metu iki sausio 31 dienos galiojantis karantinas dar kartą gali būti įvestas nuo kovo 20 iki balandžio 20 dienos. Daug žmonių išvažiuos iš Lietuvos į užsienį, nes praras darbus ir negalės Lietuvoje rasti kitų pagal savo kvalifikaciją. Tačiau Liudmila ragina nežiūrėti į viską tik pro tamsius akinius: persilaužimas mūsų laukia maždaug metų viduryje.

„Vasarą atsiras viltis, kad nugalėjome virusą ir daugiau nereikės tokių griežtų priemonių jam suvaldyti. Galėsime atsipūsti, lengvai įkvėpti gryno oro, pagyventi be jokių apribojimų“, – tvirtina tarologė.

Liudmilos teigimu, Lietuvą valdo ryžtinga, aktyvi ir energinga moteris. Netgi ne viena moteris, o trijų moterų koalicija. Ir joms visus sunkumus pavyks įveikti, jos sugebės laviruoti ir išeiti iš konfliktų zonos.

„Arčiau žiemos situacija dėl koronaviruso vėl pablogės, nors tokių griežtų apribojimų ir karantino sąlygų kaip šiemet jau nebematau. Lietuvos gali laukti pavojinga situacija, kai baiminsimės tiesioginio susidūrimo su nesąžiningumu ar apgaule. Teks bandyti išsisukti iš keblios padėties… Kitų metų gruodį Lietuva sulauks gerų naujienų, o jomis pasidžiaugti galės visa tauta“, – žada būrėja.

Žada pripažinimą ir atsigavimą

Lietuvos ekonominė padėtis per ateinančius metus, anot Liudmilos, bus gana stabili. Neturėtų vykti staigių ekonominių nuosmukių ar augimų. Finansinių krizių kortos taip pat nerodo. Turėtų pavykti subalansuoti šalies biudžetą, pajamas ir išlaidas.

Permainos ekonomikoje, pagal taro kortas, turėti prasidėti arčiau metų pabaigos. Tuomet Lietuvai turėtų susiklostyti itin palankios aplinkybės. Lietuviai esą taip pat be pinigų neliks, bus galima atlaisvinti suveržtus diržus. Gyventojų finansinė padėtis palaipsniui gerės, pradės atsigauti verslai, žmonės ras kitų būdų užsidirbti.

Panevėžiui būrėja prognozuoja sunkų laiką maždaug iki metų vidurio. Pirmąjį kitų metų pusmetį, anot jos, miestas gali patirti nuosmukį. Tačiau jau antrą pusmetį padėtis pradės keistis – viskas eis tik geryn.

„Miestas turėtų sulaukti dosnaus finansavimo, gali būti remiamas turtingų žmonių. Panevėžys atsigaus – turėtų pavykti įgyvendinti visus numatytus tikslus ir planus, netgi sulaukti pripažinimo ir išgarsinti savo vardą“, – sako Liudmila.

Asmeninės tarologinės Liudmilos prognozės ČIA

Prognozė 2021-iesiems 12 Zodiakų ženklų pagal tarologę Liudmilą

Avinas. Metų pradžia – sąstingio periodas. Susirgus gali tekti pagulėti lovoje, galbūt ligoninėje ar reabilituotis sanatorijoje. Nors karantino laikotarpiu visi būsime priversti sėdėti namie, Avinai tai pajus ypač stipriai – labiau nei kitų ženklų atstovai. Tačiau jau vasarą jų laukia daug įvairių kelionių, gyvenimas pagaliau pajudės. Kai kurių Avinų laukia persikėlimas į naują būstą ar net kitą miestą, šalį.

Neužsikraukite ant pečių per didelės atsakomybės ir įsipareigojimų naštos. Nesistenkite atriekti didesnį gabalą, negu galite praryti, nes jūsų galimybės nėra beribės.

Kai kuriems Avinams kitais metais teks susidurti su teisėsaugos institucijomis (pavyzdžiui, teismais, policija) ar reikės tvarkyti dokumentus oficialiose įstaigose.

Metų pabaigoje galite palepinti save nauju stambiu pirkiniu.

Patarimas-perspėjimas: pasinaudokite gyvenimo duota pauze, kad atgautumėte jėgas, išsigydytumėte. Gali prireikti mokytis kažką naujo, praplėsti akiratį bei keisti požiūrį į gyvenimą, pasinaudoti naujais metodais, kad taptumėte nugalėtoju.

Jautis. Turite nepraleisti kitais metais gausimos gyvenimo progos. Naujos galimybės bus susijusios su profesine veikla ir pinigais.

Metų viduryje gali tekti išvažiuoti į komandiruotę arba užsidirbti į kitą šalį.

Jaučiai turės aibę darbų – viską norėsis spėti padaryti patiems. Visgi reikėtų paieškoti pagalbininkų ir dalį savo darbų perduoti kitiems, kitaip galite pasijusti pervargę ir visiškai išsekę.

Metai bus nelengvi, reikės įdėti daug pastangų, kad pasiektumėte savo tikslus – nieko negausite lengva ranka. Kai kurie Jaučiai gali susipainioti savyje, savo noruose ar santykiuose. Turite pasikliauti savo nuojauta – ji kitais metais bus ypač stipri.

Galite padidėti jautrumas ir emocionalumas. Pasisaugokite melo ir apgaulės, pretenzijų, intrigų ir slaptų priešų. Gyvenimas paruoš netikėtumą.

Patarimas-perspėjimas: pasiruoškite tam, kad jūsų darbo rezultatai bus prastesni, negu tikėjotės. Metai bus nestabilūs ir viskas gali klostytis visai ne taip, kaip norėjote.

Dvyniai. Metų pradžioje gali laukti finansiniai nuostoliai ar praradimai. Gali tekti ieškoti išeities iš susidariusios padėties, užklupti sveikatos problemos.

Tikriausiai darysite remontą ar keisite gyvenamąją vietą. Kai kas gali palikti namus – vaikai išeis gyventi kitur arba patys priimsite sprendimą keisti gyvenimą: veiklos sritį, santykius ar net pačius save.

Kai kurie Dvyniai pirmą pusmetį gali jaustis apatiški, be emocijų ar jausmų, psichologiškai atitrūkę nuo visko.

Pagrindinė metų tendencija bus tokia: gausite kažką naujo per praradimus. Kad įvyktų permainos, reikės kažką atiduoti.

Antrą pusmetį žengsite žingsnį rimtų permainų link. Kai kurie Dvyniai nuspręs nutraukti santykius su dabartiniu partneriu.

Patarimas-perspėjimas: nesiaukokite dėl kitų – gyvenkite dėl savęs ir savo laimės. Jei turėsite rimtą konfliktą, nevenkite jo, bet išlikite ramūs, mąstykite blaiviai.

Vėžys. Jūsų laukia, ko gero, geriausi metai iš visų Zodiako ženklų. Seksis ir meilės, ir pinigų reikalai, ir kitose gyvenimo srityse. Laukia romantiniai santykiai, džiaugsmas ir laimė.

Dailiosios lyties atstovės tikrai sutiks princą ant balto žirgo. O kažkas labai virtuoziškai gros kitų jausmais. Vėžių laukia intriga – galite įsimylėti savo viršininką ar mokytoją.

Kitais metais kuo dažniau nusipirkite loterijos bilietą, nes galimas stambus laimėjimais. Pinigų tikrai netrūks, materialinė padėtis bus puiki. Gali pavykti sėkmingai investuoti pinigus.

Kai kurių Vėžių laukia pakilimas karjeros laiptais, premijos, apdovanojimai už nuopelnus. O antrą pusmetį – ir naujas darbas.

Jeigu šeimoje laukiate pagausėjimo, didelė tikimybė, kad gims berniukas.

Patarimas-perspėjimas: patys nekurkite situacijų be išeities, nes iš visų jų visuomet būna bent dvi išeitys. Į jūsų reikalus nosį gali kišti smalsuoliai. Galite būti kritikuojami, tačiau laikykitės savo pozicijos ir tuomet niekas neišmuš jūsų iš vėžių.

Galite sulaukti nemalonumų, susijusių su vaikais. Pagalbos gali tekti prašyti artimųjų – neatsisakykite jos.

Liūtas. Jums ateinantys metai bus svarbūs. Laukia daug reikšmingų įvykių ir permainų gyvenime. Atsivers platesnės perspektyvos. Turėsite naujų idėjų, kurias galėsite pradėti įgyvendinti.

Labai geri metai kūrybai, savirealizacijai, saviugdai, įgyvendinsite savo sumanymus. Ugdykite savo sugebėjimus ir talentus, gilinkitės į naujas veiklas ir mokslus.

Pirmąjį pusmetį reikės daug ir kruopščiai padirbėti, kad vėliau mėgautumėtės rezultatais.

Kai kuriems iš Liūtų su nuosprendžio paskelbimu pasibaigs „pakibimo ore“ būsena – galite turėti reikalų su oficialiomis įstaigomis ir teisėsaugos institucijomis.

Kai kas gali kankintis darbe, kai kam ateinančiais metais teks stengtis dėl karmos.

Besilaukiančios Liūtės pirmąjį pusmetį turėtų pasisaugoti.

Liūtams kitais metais pavyks atskleisti svetimą paslaptį – pasikliovus logika, atmetus jausmus ir emocijas.

Antrą pusmetį lauks didelė šventė – galbūt jubiliejus ar vestuvės, džiaugsitės gražia proga ir gyvenimu.

Tikėtina, jog moterys Liūtės gaus pasiūlymą ištekėti.

Laukia karšti ir aistringi, romantiški santykiai su gėlėmis ir šampanu. Nuobodžiauti kitais metais jums tikrai neteks! Didelė tikimybė metų pabaigoje pastoti.

Patarimas-perspėjimas: galite per daug pasiduoti emocijoms, būti per daug dosnūs ar rūpestingi. Verčiau nesikarščiuoti, o imti viską į savo rankas ir vadovauti. Jeigu kuriate naują projektą, jis bus tikrai perspektyvus. Laikykitės savo pažiūrų, nesirinkite radikalių sprendimų.

Mergelė. Metų pradžioje gali tekti pataupyti. Taro kortos jums žadą gerą sveikatą, finansinių reikalų stabilumą ir ramybę namuose. Metai bus ramūs, be ypatingų problemų ar krizių. Kaip ir mėgsta Mergelės ženklo atstovai, turėsite galimybę pavadovauti, prisiimti atsakomybę.

Gali tekti viešai kalbėti, išsakyti savo nuomonę. Sulauksite aplinkinių pripažinimo ir palaikymo. Laukia triumfas, pelnytas darbais.

Pirmą pusmetį galite išgirsti labai lauktas naujienas.

Metų viduryje kai kurių Mergelių lauks išgyvenimai dėl meilės ar santykių, gali būti sudaužyta širdis, nutraukta partnerystė, santykių žlugimas. Tačiau tai bus atsverta pinigais – premija, algos padidėjimu ar pinigine dovana.

Poros gali pradėti bendrai tvarkyti savo biudžetą.

Patarimas-perspėjimas: galite atsidurti padėtyje tarytum tarp dviejų ugnių, kai nežinosite, ką pasirinkti. Reikės pasiruošti ilgoms kompromiso paieškoms. Saugokitės melo ar apgaulės, nenuoširdžių santykių. Kreipkite dėmesį į sapnus, ženklus ir savo intuiciją.

Svarstyklės. Reikės pakovoti, kad pasiektumėte savo tikslus. Nors ir sunkiai, bet nugalėsite. Tačiau pergalės kaina gali būti per didelė.

Jums reikėtų apskaičiuoti viską bent keliais žingsniais į priekį, būti budriems ir atsargiems. Pirmą pusmetį galite sužinoti nemalonių, net tragiškų naujienų. Gali prireikti skubiai išvažiuoti ir tai gali būti susiję su gauta žinia.

Gali laukti netikėtas konfliktas, santykių atšalimas ar susvetimėjimas.

Metų viduryje turėtumėte susitikti su seniai matytais draugais – laukia kelionė į kitą miestą ar šalį. Antrą pusmetį galimas persikėlimas į kitą gyvenamąją vietą. Žadamas finansinės padėties pagerėjimas, kai kurių Svarstyklių gali laukti paveldėjimas.

Galbūt metų pabaigoje pirksite naują automobilį arba įsigysite nekilnojamojo turto.

Patarimas-perspėjimas: galite sulaukti moralinių praradimų, psichologinių ar emocinių išgyvenimų. Gali tekti pakovoti dėl savęs, dėl savo tiesos, savo įsitikinimų ar pažiūrų. Per daug nepasiduokite emocijoms, nebūkite agresyvūs.

Skorpionas. Galite įsigyti naują būstą, sklypą ar kitą materialinį turtą, atnaujinti namus. Pirmi trys metų mėnesiai turėtų praeiti užsiėmus maloniais rūpesčiais: lauks susitikimai su senais draugais ar pažįstamais.

Vėliau gali tekti susidurti su įtampa, kurią jausite, kai teks padaryti svarbų pasirinkimą. Galbūt derinsite kelias veiklas ar kelis uždarbio šaltinius. Kai kas gali ieškoti savo pašaukimo ar kaip tik suprasti, kad yra tinkamoje vietoje.

Bus daug bendravimo, daug naujų kontaktų. Gali tekti apsišarvuoti kantrybe, nes jūs kitais metais tik padidinsite savo vynuogyną, o derlių nuimsite gerokai vėliau. Kol kas reikės juo rūpintis ir puoselėti.

Saugokitės perdėtos kontrolės ir sekimo. Galite turėti reikalų su dokumentais iš oficialių įstaigų (pavyzdžiui, deklaracijomis, teismo nuosprendžiais). Surinkite daugiau informacijos, kad galėtumėte priimti teisingą sprendimą.

Galite sulaukti daug kritikos arba patys kritikuoti kitus.

Metams įsibėgėjus šeimoje galite pajusti finansinį nestabilumą.

Patarimas-perspėjimas: nesiimkite kelių reikalų iškart – gali tekti nusivilti ar nekokybiškai juos atlikti. Jūsų sprendimas gali kelis kartus keistis, todėl neskubėkite jo priimti.

Spręskite reikalus tik oficialiu būdu: kreipkitės į oficialias įstaigas, institucijas.

Skorpionams, priešingai nei kitiems Zodiako ženklams, kitais metais reikės pasikliauti logika, o ne intuicija. Kai kam teks keisti darbą.

Šaulys. Metų pradžioje turėtumėte gauti naują darbo pasiūlymą. Laukia geros naujienos, susijusios su veikla.

Kai kas sužinos apie vaikų ar kitų giminaičių tuoktuves, gaus kvietimą į vestuves ar krikštynas. Kažkam reikės investuoti į savo vaikus, padėti jiems materialiai.

Metų viduryje gali laukti nesutarimai su energinga, charizmatiška moterimi (ugnies stichija), su kuria galite aiškintis santykius, kovoti, įrodinėti savo nuomonę ar poziciją, konkuruoti. Tačiau nesutarimai turėtų sėkmingai pasibaigti perėjimu į brandesnių santykių lygį, bus rastas kompromisas.

Metams įsibėgėjus reikės veikti greitai, ryžtingai, dalykiškai, parodyti valią, susidomėjimą, entuziazmą, aktyvumą ir iniciatyvą.

Patarimas-perspėjimas: nepasiduokite jausmams dalykiniuose reikaluose, susitelkite į naudos gavimą. O meilės reikaluose, atvirkščiai, – atiduokite pirmenybę širdies, o ne proto balsui. Gali laukti konfliktas meilės reikaluose arba galite neįvertinti savo priešų, kurie norės jus įskaudinti. Jums padės geraširdis, atjaučiantis žmogus.

Ožiaragis. Šio ženklo atstovams pirmą pusmetį žadamas įsimylėjimas, aistringi, įkvepiantys, aktyvūs, energingi santykiai, kai meilė visiškai užvaldys galvą. Tačiau būkite atsargūs: šiuose santykiuose galite būti apgauti! Partneris gali jums meluoti, todėl netikėkite viskuo, ką jums sako. Tikrinkite informaciją ir nepulkite į santykius stačia galva.

Antrą pusmetį turėsite progą gauti naują darbą. Kai kas iš Ožiaragių gali rasti rėmėją savo idėjoms įgyvendinti. Turėtumėte gauti ir pelnytą apdovanojimą už savo veiklą.

Patarimas-perspėjimas: atkreipkite dėmesį į šeimos nuomonę ir paisykite jos interesų. Galite gailėtis priimto sprendimo ar poelgio. Taip pat gali laukti nusivylimas, nepateisinti lūkesčiai, pinigų praradimas. Ženkite ryžtingą žingsnį į permainas gyvenime.

Vandenis. Kitais metais Vandenių laukia lemtingi gyvenimo įvykiai. Galite sukurti šeimą, sulaukti jos pagausėjimo arba sutikti savo antrąją pusę.

Metai bus įdomūs ir labai svarbūs. Gali laukti susitikimas su giminėmis, kelionė į gimtuosius kraštus, reikalai, susiję su šeima. Reikės priimti atsakingą sprendimą, susijusį su šeima ar artimaisiais.

Gali laukti gyvenimo išbandymas, kai abejosite ar dvejosite, nežinosite, kaip pasielgti, ką pasirinkti. Galite atsidurti savotiškoje aklavietėje ar gyvenimo kryžkelėje.

Metai pasižymės materialine gerove – laukia pelnas, geros pajamos. Sėkmė jus tikrai lydės.

Gali tekti mokytis ko nors naujo, tobulinti įgūdžius, kelti kvalifikaciją. Galbūt sužinosite, kad laukiatės arba laukiasi jūsų antroji pusė.

Patarimas-perspėjimas: gali tekti įdėti nemažai pastangų ar jėgų siekiant tikslo, kad gautumėte tai, ko norite. Norimas rezultatas artėti prie jūsų gali labai lėtai. Priimkite pasiūlymą išmokti ką nors naujo!

Žuvys. Metų pradžioje šio ženklo atstovų gali laukti santykių aiškinimasis, konfliktai ar ginčai. Kankins bloga nuojauta, negalėsite ramiai miegoti naktimis, stipriai kažko bijosite.

Pirmą pusmetį gali laukti kelionė arba įsigysite didelį pirkinį. Jeigu turėjote verslą, susijusį su turizmu, galite pradėti visiškai naują veiklą, naują gyvenimo etapą. Toje veikloje galite atrasti save, savo pašaukimą.

Metų viduryje galite justi visišką chaosą, nes stovėsite ant naujo gyvenimo slenksčio.

Reikės žengti žingsnį, kad išsivaduotumėte iš pančių, kad pradėtumėte naują gyvenimą. Ženkite tą žingsnį ryžtingai ir tuomet jūsų laukia labai įdomi ir prasminga kelionė. Galite atrasti gyvenime savo mokytoją, motyvatorių ar guru, kuris padės jums apsispręsti, ves jus paskui save. Metai bus palankūs naujoms pradžioms, naujiems darbams ir naujoms idėjoms įgyvendinti!

Patarimas-perspėjimas: darykite ką nors, kad situacija jūsų gyvenime pasikeistų. Pabūkite tik su savimi. Išeikite iš ten, kur jums nepatinka, iš ten, kur jaučiatės ne savame katile. Kai rinksitės, ar imtis kažko naujo, – nesuklyskite! Vertinkite situaciją objektyviai. Jei negalite patys – paprašykite patarimo tų, kieno nuomone pasitikite. Pasikliaukite likimu.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų