Pasiruošimas vakarui gamtoje – turizmo prekės

Pasiruošimas vakarui gamtoje – turizmo prekės

Visi Lietuvos ežerai, poilsiavietės ir kiti gražūs kampeliai, kartu su gražiu oru sulaukia ir turistų. Visiems norisi retkarčiais atitrūkti nuo kasdienės rutinos ir pabūti apsuptiems gamtos. Tačiau gyvename nebe akmens amžiuje ir žmonių poreikiai yra labai išaugę – norisi gerai ir patogiai išsimiegoti, skaniai ir greitai pavalgyti bei visada rankoje turėti puodelį karštos arbatos, o tam yra būtinos atitinkamos turizmo prekės.

Ne naujiena yra ir tai, kad visa tai yra įmanoma vos kelių reikmenų pagalba. Bet čia išlenda kita problema – pasiruošimas. Reikia stipriai pasukti galvą, kad nepamirštumėte nei vieno daikto ar įrankio. Taigi, sudarėme nedidelį sąrašiuką, kurį jums reikėtų turėti su savimi – tai yra būtiniausi reikmenys išvykstant iškylauti nakčiai.

 Turizmo prekės būtinam komfortui gamtoje

Nesvarbu ar jūs esate iššūkius mėgstantis ar siekiantis aukščiausios kokybės komforto žmogus – bazinis pasiruošimas yra būtinas. Tad štai keletas reikmenų, kuriems būtina paruošti vietą automobilio bagažinėje.

 Miegokite ramiai ant pripučiamo čiužinio

Daugelis į gamtą čiužinio nesiveža ir daro didžiulę klaidą. Visi pripučiami čiužiniai yra sąlyginai nebrangūs, tačiau suteikia didžiulį komfortą įvairiose situacijose – tiek miegant, tiek pietaujant, tiek deginantis saulėje.

Kadangi čiužiniai pripučiami, jie užima labai nedaug vietos, o pripūsti juos galima vos per kelias minutes. Negana to, galite rinktis ir iš itin komfortiškų pripučiamų čiužinių, kurie savo savybėmis tikrai nenusileis standartiniam lovos čiužiniui. Miegosite gamtoje, o atsibusite lyg savo lovoje – kas gali būti geriau?

Tiesa, kai kurie čiužiniai puikiai tinka ir maudynėms, pasiplaukiojimui ant vandens ir bet kokiai kitai panašiai veiklai.

Tik nepamirškite pasirūpinti pompa čiužiniui!

 Termosai – gal net minėti neverta?

Termosus šiomis dienomis naudojame visur – darbe, automobilyje, mieste ir, žinoma, gamtoje. Termosas yra vienas pigiausių, bet ir būtiniausių reikmenų iškylaujant. Nesvarbu, kad už lango šviečia saulė – karštos kavos ar arbatos užsinorėti galite bet kada.

Labai abejojome, ar apskritai verta minėti termosą šiame sąraše, kadangi šiomis dienomis naudojami taip plačiai, juos sunku būtų pamiršti. Bet norime parodyti, kad net ir vos keletą eurų kainuojantys reikmenys gali būti svarbiausi – termosų kainos prasideda vos nuo kelių eurų, todėl net ir visa šeima gali turėti po vieną kiekvienam asmeniui.

 Miegmaišiu pasirūpinkite net ir palapinėje

Palapinė apsaugo tik nuo lietaus, o šilumą išlaikys tik tinkami miegmaišiai.

Iškylautojai dažnai atvyksta nakvoti su palapinėmis, apsiklodami plona antklode ir, dėka to, kitą dieną dažnai jaučiasi prastai. Žmogaus kūnas yra įpratęs miegoti namų sąlygomis – nesikeičianti temperatūra, minkšta lova ir jokios drėgmės. Taigi, norėdami susikurti tokią aplinką ir palapinėje, privalote naudoti miegmaišį.

Jeigu kada nors ieškojote ar pirkote miegmaišį, turbūt pastebėjote, kad kiekvienas iš jų yra įvertintas pagal temperatūrą, kurioje galima su juo miegoti. Patys brangiausi miegmaišiai sukuria puikias sąlygas miegui net ir -20 ar -30 laipsnių pagal celsijų temperatūroje. Tačiau jeigu ruošiatės miegmaišį naudoti tik vasarą, tada jums pilnai pakaks ir pigesnio, antklodės tipo miegmaišio.

Esmė tame, kad antklodė jus šildo iš viršaus, o miegmaišis jus apgaubia. O kadangi miegant palapinėje žemiausia temperatūra sklinda būtent nuo žemės, miegmaišis yra būtinybė.

 Šaldymo dėžės leis jums atsigaivinti bet kuriuo momentu

Kas gali būti geriau nei mini šaldytuvas gamtoje?

Pradėkime nuo to, kad šaldymo dėžės ir krepšiai gali būti trijų tipų:

  • Nenaudojantis jokios energijos
  • Naudojantis 12V energiją šaldymui
  • Naudojantis 12V bei 220V arba 230V energiją šaldymui

Didelė dalis žmonių, kurie pirmą kartą susiduria su šiuo daiktu, nežino kad daugelis šaldymo dėžių dabar gali būti naudojant energiją, pavyzdžiui, iš automobilio. Galima rinktis ir šaldymo dėžę ar krepšį visiškai be jokio energijos palaikymo – jis tiesiog išlaikys žemą temperatūrą viduje dėka izoliacijos temperatūrai.

Taigi, rinktis jums – jeigu išvykstate bent parai, tada rekomenduojame pasvarstyti šaldymo krepšį su temperatūros palaikymu energijos dėka. Na ir žinoma, jeigu jūsų išvykos būna trumpos, tuomet galite sutaupyti pirkdami klasikinį šaldymo krepšį be jokio temperatūros palaikymo energijos dėka.

Foto: 1a.lt

 Rinkitės tai, kas būtina

Užėjus į iškylavimo prekių skyrių galite labai greitai susigundyti įvairiomis smulkmenomis, kurios, atrodo, sukurs aplinką prilygstančią jūsų namams. Bet ar jums viso to reikia?

Jūs vykstate pailsėti, ir pasirūpindami anksčiau išvardintais reikmenimis jūs susikursite dar malonesnį poilsį. Tačiau tai gali labai greitai pasikeisti, jeigu persistengsite ir apsikrausite nereikalingais daiktais. Tokiu atveju, jūs prašvaistysite daug laiko susikraudami, išsikraudami ir net naudodami tuos daiktus.

Galų gale, jeigu artimiausiu metu ruošiatės iškylauti, rekomenduojame apsilankyti mūsu internetinėje parduotuvėje 1a.lt. Galime pasiūlyti tiek būtinas, tiek papildomą patogumą suteikiančias prekes. Ir garantuojame, kad visos mūsų siūlomos turizmo prekės yra kokybiškos, todėl jūsų poilsiu gamtoje bus pasirūpinta tinkamai.

Kviečiame apsilankyti internetinėje parduotuvėje 1a.lt!

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų