Ant teisėjų stalo atgulė ilgai brendusi milžinišką ažiotažą sukėlusi byla su būriu kaltinamųjų, o jos epicentre – melioracijos įmonė, kurios vienas iš akcininkų yra pats rajono meras. I. Stulgaitės-Kriukienės nuotr.

“Opel Astra” – perkamiausias kompaktinis automobilis

“Opel Astra” – perkamiausias kompaktinis automobilis

“Opel Astra” tapo perkamiausiu kompaktinių automobilių
segmento automobiliu. Tokią statitiką rodo bendrovės “Autotyrimai” teikiama statistika.

Nuo 2000 m., kada kompaktinių automobilių segmentas itin išaugo, tokių automobilių pardavimai sudaro 34 – 23 procentinių punktų dalį tarp visų šalyje parduodamų naujų lengvųjų automobilių. Lietuvoje tokie automobiliai populiarūs ir šiais metais. Nuo šių metų pradžios šios klasės automobilių pardavimai sudaro 17 % visų šalyje parduodamų naujų automobilių. Per šiuos metus Lietuvoje parduota 1312 kompaktinių automobillių.

Sausio-liepos mėnesių statistikos duomenimis kompaktinių automobilių segmento lyderis yra “Opel Astra”. Per šiuos metus šį automobilį įsigijo 247 pirkėjai. Antri pagal populiarumą yra “Ford Focus”, treti – “Toyota Corolla” automobiliai.

Kompaktinių automobilių populiarumą įtakoja optimalus automobilio dydis, racionali kaina, be to, šiandienos kompaktiniuose automobiliuose yra montuojama tokia pat saugumo ir komforto įranga, kaip ir didesniuose, bei prabangesniuose automobiliuose.

Pavyzdžiui segmento lyderį “Opel Astra” galima įsigyti su elektroniškai valdoma aktyvia pakaba bei modernia “Easytronic” pavarų dėže, kartu su turbodyzeliniu varikliu. Tokios sistemos iki šiol buvo diegiamos tik aukštesnės klasės automobiliuose.

“Info.lt”

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų