Naujos pradžios

Naujos pradžios

 

Paprašyta pažvelgti į visos Lietuvos ateitį 2020-aisiais ragana Anželika Kazielienė prisipažįsta dar mažiausiai dešimtmetį nematanti žymaus pagerėjimo. Tačiau tikina galinti patvirtinti, jog Panevėžio vadovų pažadai, duoti miestiečiams, ateinančiais metais tikrai virs tikrove – net jei ir reikės įveikti tam tikrus trukdžius.

Pažadas prie sergančio kūdikio

Anželika pasakoja, jog supratimas, kad ji esanti kiek kitokia nei visi, atėjo jai dar būnant vaiku. Dabar ragana save vadinanti moteris matydavusi tokius dalykus, apie kuriuos kiti nė nebūtų pagalvoję. Iš pradžių tai net keldavo baimę, nes regėti pranašingi įvykiai visada išsipildydavo su kaupu.

Sunkiausia, „Panevėžio balso“ pašnekovės teigimu, būdavo ir tebėra regėti artimo žmogaus likimą. Ypač skaudžiai aiškiaregė pakėlė išpranašautą savo tėčio mirtį.

Anželikai buvo šešiolika metų, kai apie jos nepaprastus gebėjimus paskelbė vienas Europos dienraštis. Po pasirodžiusio straipsnio užplūdo žmonių laiškai, skambučiai su pagalbos prašymais. Mergina tokiam srautui dar nebuvo pasirengusi. Nei, kaip pati sako, subrendusi kaip ragana. Todėl pasislėpė ir bandė gyventi paprasto žmogaus gyvenimą.

Bet mano dvasios sergėtojos to padaryti neleido – siuntė tiek likimo smūgių ir išbandymų, kol sugrąžino prie to, kas skirta atlikti“, – pasakoja Anželika.

Vienas tų išbandymų raganos gyvenime tapo lemiamas. Vos gimęs, Anželikos vaikelis buvo priverstas kovoti su mirtimi. Tada jauna mama, stovėdama šalia savo sergančio kūdikio, prisiekė, jog sugrįš padėti žmonėms, jei tik bus išgelbėta jo gyvybė.

Ir įvyko tai, ką net gydytojai tuomet vadino tikrų tikriausiu stebuklu. Mažyliui buvo atšaukta sudėtinga operacija, jis sparčiai pradėjo taisytis. Mama pagaliau galėjo lengviau atsikvėpti, bet…

Savo pažado nepamiršau ir sugrįžau į raganos kelią“, – šypteli Anželika.

Vyrui kištis nevalia

Pasak raganos Anželikos, patarimo ieškančius žmones labiausiai jaudinantis dalykas yra nesėkmės bei jų priežastys.

Pasak Anželikos, tikrų raganų Lietuvoje, skirtingai nei būrėjų, energetikų ar kitokio plauko magų, labai nedaug. Išskirtiniais gebėjimais apdovanota moteris įsitikinusi, jog skaityti kortas gali išmokti beveik kiekvienas imlesnis žmogus. O štai nuskaityti žmogaus informaciją – tikrai ne.

Kortos – tai tik viena iš galimybių gauti informaciją neaukojant per daug savo pačios energijos, – aiškina ragana. – Aš galiu skaityti informaciją ir be kortų pagalbos – tiesiog iš žmogaus energetikos ar nuotraukos.“

Ateities prognozės, Anželikos teigimu, – tai tik maža jos darbo dalis. Daugiausia ragana užsiima dvasių pasauliu, neramiomis sielomis, mirusiaisiais, ritualais, užkalbėjimais ir gydymu.

Esu tarpininkė tarp ano ir šito pasaulio, – sako ji. – Būna, jog tenka netgi tartis su mirtimi, daryti mainus… Dažnai ir pačios dvasios suranda mane, prašydamos padėti jų artimiesiems. Ir iš tiesų – per kelias dienas patys artimieji kreipiasi pagalbos. Tenka ir man išsikviesti mirusįjį artimųjų prašymu, kai jie nespėjo kažko pasakyti ar sužinoti. Gaunamos tokios detalės, kurias žino tik jie, ir abejonių nebelieka.“

Gydymo srityje Anželika dažnai vadinama stebukladare. Moteris atvira: malonu, kai gali padėti kitiems, bet ši jai duota dovana turi kainą. „Aš aukojuosi savo sveikatos sąskaita“, – paaiškina ragana, po tokių seansų turinti padėti jau sau pačiai – susigrąžinti jėgas.

Tačiau savo šeimą visada saugau, – priduria aiškiaregė. – Jų ateitį, gyvenimo posūkius taip pat žinau: jei kas pasisuka ne ta linkme, grąžinu į tinkamą kelią.“

Anželika neslepia, jog raganoms nėra lengva sukurti šeimą – dažnai jos lieka vienišos. Bet viskas įmanoma, jei šalia esantis vyras laikysis taisyklių ir visiškai netrukdys jos veiklai. Mat jei tik dvasios sergėtojos pajus grėsmę raganos pašaukimui, vyras bus pašalintas iš jos gyvenimo.

Padėti galima kiekvienam

Pasak raganos Anželikos, patarimo ieškančius žmones labiausiai jaudinantis dalykas yra nesėkmės bei jų priežastys. Nors, anot jos, dažniausiai tai tebūna juodasis periodas gyvenime, kuris neišvengiamai turi pabaigą. Kur kas sudėtingesnis dalykas yra nužiūrėjimai, prakeiksmai, pakenkimai.

Pačiam žmogui tai įveikti būna sudėtinga, – tikina ragana. – Vieniems užteks tik amuleto, kitiems jau reikės ritualo. Bet kiekvienam žmogui galima padėti rasti išeitį net iš sudėtingiausių situacijų ar ištraukti iš giliausios duobės.“

Anželika šypsosi: net ir didžiausi skeptikai, kurie dievagojasi netikintys horoskopais ir vadina paistalais, juos skaito. Nes abejingųjų savo ateičiai nėra. Juolab kad, mano ragana, net ir horoskopuose gali pasitaikyti vertingos informacijos ir prieš rimtus įvykius juos tikrai vertėtų pasiskaityti.

Tai padėtų ne tik apsisaugoti, bet ir gauti padrąsinančių žinių“, – įsitikinusi ji.

Į pačią Anželiką kreipiasi žmonės, ieškantys atsakymų į ramybės neduodančius klausimus. Nori sužinoti, kodėl būtent juos užklupo nesėkmės, sveikatos problemos, sudėtingos gyvenimo situacijos. Kitus kankina baimė suklysti ar tiesiog veda poreikis įsitikinti pasirinkto kelio tikslingumu, partnerio tinkamumu. Pasitaiko, anot Anželikos, ir lankytojų, kuriems gyvenimą gadina neramios, netgi agresyvios dvasios namuose, bloga būsto energetika, sunkiai paaiškinami sapnai ar reiškiniai.

Verslo žmonės taip pat nėra abejingi, – patikina ragana. – Jie siekia sėkmės, pakilimo, klientų pritraukimo ar konkurentų pašalinimo, materialinio pagerėjimo.“

Mato vadovo potencialą

Žvelgdama į visos Lietuvos ateitį Anželika tikina kardinalių permainų nematanti – dar mažiausiai dešimtmetį žymaus pagerėjimo nepajusime. Nebent politikoje atsirastų ryžtingų žmonių, kurie išjudintų susidariusį sąstingį.

Dabartiniai politikai yra užsimerkę prieš realybę ir tikrosios padėties nemato. Todėl žmonėms kils dar daugiau įtampos ir jie dar labiau baiminsis dėl to, ko turėtų laukti. Didelė tikimybė, kad ims bręsti situacija, kai iš užimamos padėties bus nuverstas ne vienas“, – įspėja ragana.

Anot jos, ateinantys 2020-ieji metai bus lemtingi ne tik pačiai šaliai, bet ir jo žmonėms. Labai daug kas priklausys nuo priimtų sprendimų – arba kilsime į viršų, arba imsime sparčiai ristis žemyn.

O nuo dugno pakilti bus labai sudėtinga“, – tikina Anželika, neišvengiamų konfliktų reginti tiek politikoje, tiek ir žmonių gyvenimuose.

Tiesa, tai, kas nieko gero nežadės, pasak jos, taps visai priimtina. Žmonėms prireiks stiprybės, nes nelaimių irgi netrūks. Skausmingų situacijų – taip pat.

Geros žinios, anot raganos, tokios, kad išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda sugebės parodyti savo stipriąsias puses ir bus pastebėtas kitose šalyse.

Prezidentas sugebės pritraukti ir naujų investuotojų, ir kapitalo. O ir pagarbą jam jus daugelis. Jo ambicijos duos vaisių Lietuvai, – prognozuoja Anželika. – Prezidentas savyje turi daug potencialo, gerų idėjų ir daug reikšmingo nuveiks mūsų šaliai ir žmonėms.“

Žmonės gali sukilti

Ragana žada, jog kitais metais seksis tiems, kurie nebijos pasinaudoti galimybėmis ir ryžtingai realizuos savo idėjas. Jos atneš nemažai naudos, gyvenimo gerovę.

Sėkmė lydės tuos, kurie bus atkaklūs, išlaikys ramybę ir prieš žengiant žingsnį jį gerai apmąstys“, – neskubėti rizikuoti siūlo Anželika.

Pasak jos, metai žada daug naujų santykių, šalyje padidės gimstamumas. Tačiau netrūks ir bandymų sulaužyti varžančias taisykles, nuversti senąją tvarką.

Lietuvos žmonės jausis apriboti, tarsi įkalinti. Vieni pakeis šalį, kiti bandys daug ką keisti patys – ne tik savo aplinkoje, bet ir visoje šalyje. Todėl labai didelė tikimybė yra sulaukti įvairių protestų, sukilimų, pasipriešinimo“, – į ateitį žvelgia pašnekovė.

O štai Panevėžyje ateinančiais metais, anot raganos, labiausiai bus juntamas fizinis augimas.

Panevėžys turi dideles galimybes realizuotis, augti, stiprėti. Ypač sėkmė lydės Panevėžio rašytojus, dailininkus, skulptorius, muzikantus“, – gerus metus kultūros atstovams žada ragana.

Be rizikos nebus augimo

Labiausiai Aukštaitijos sostinė žvitriosios Žiurkės metais bus orientuota į statybų ir rankų darbo svarbą, bet laiko viskam užbaigti, anot Anželikos, nereikėtų pervertinti.

Miestas yra materialiai suvaržytas, todėl jaučiama klaidų baimė jį atvestų iki sąstingio, – aiškina ji. – Be rizikos nieko nebus – baimė užkirstų kelią miesto augimui ir žmonių gerovei.“

Pažvelgusi į Panevėžio miesto mero Ryčio Mykolo Račkausko nuotrauką ragana iškart pasakė matanti, jog ateinantys metai jam bus labai sudėtingi.

Kaip vadovui jam ypač tinka jo tėviškumas. Tai žmogus, gerai valdantis finansų sritį, išmanantis materialinius išteklius ir politiką. Jis turi siekių žengti į platesnį pasaulį, o energijos tikrai turi ir miestams statyti, ir įstatymams kurti“, – vardijo ragana.

Anot jos, miesto vairą laikantis žmogus turi ambicingų planų, todėl sugebės pritraukti į Aukštaitijos sostinę ir įtakingus žmones, ir verslininkus, kurie miestui padarys reikšmingą poveikį.

Metai jam veikti išties bus nelengvi. Ypač stabdys materialinis nestabilumas. Noras viską atlikti teisingai gali tiesiog užblokuoti jo galimybes“, – ateitį prognozuoja Anželika.

Pasak jos, skausmingų situacijų nebus išvengta, teks kai ką prarasti, bet tai esą laikina. Meras galės atsipūsti lengvesniu periodu, kai miestas įgaus daugiau optimizmo, pasitikėjimo.

Pažadai tikrai taps realybe ir merui pavyks įgyvendinti tai, kas buvo suplanuota. Net ir su trukdžiais“, – neabejoja ragana.

Raganos Anželikos prognozės visiems Zodiako ženklams 2020-aisiais

Avinas

Metai bus dvejopi. Pirmasis pusmetis ne itin palankus, tad rimtų sprendimų nevertėtų priimti – geriau tiesiog išlaukti. Gali paaštrėti niūrios nuotaikos, kankins nenoras imti ir veikti. Jausis tiek protinis, tiek emocinis išsekimas. Galimos santykių griūtys, verslo nesėkmės.

Antrasis pusmetis – atgimimo laikas, labai palankus tiek šeimai, jos kūrimui, tiek verslui ar turto įsigijimui. Metas, tinkamas įgyvendinti savo planus ir tikslus.

Į daugumos gyvenimus sugrįš buvę mylimieji ar seni draugai, o ir vieniši Avinai sulauks savo antrosios pusės.

Vestuvės numatomos ne tik vienišiams, bet ir susituokti dar nespėjusioms poroms. Santykiuose netrūks nei laimės, nei džiugių akimirkų.

Jautis

Jaučiams pirmas pusmetis taip pat nebus iš lengvųjų. Dauguma susidurs su skausmingomis situacijomis ar pralaimėjimais, ypač jei tai susiję su valdiškomis įstaigomis, teismais, institucijomis. Tad šį pusmetį nevertėtų skubėti, nors norėsis kalnus nuversti bandant įveikti kliūtis. Viskas išsispręs tik antroje metų pusėje, kai žvaigždės ims globoti Jaučius. Tuomet viskas pakryps gerąja linkme, net jeigu šiuo metų padėtis labai sudėtinga. Visur atsivers durys ir rūpesčiai išsispręs.

Netrūks ir naujų galimybių, kuriomis vertėtų pasinaudoti. Tai atneš palengvėjimą. Labai palankus laikas keisti darbą, veiklą ar netgi šalį.

Dvyniai

Dvyniams šie metai bus ypač geri. Bet tik tiems, kurie nebijos rizikuoti, tobulėti, imsis to, ko patys nori, o ne to, kas bus primesta iš šalies.

Palankūs metai naujai veiklai ar darbui. Būsite pripažinti, įvertinti. Pagerės ir materialinė padėtis.

Metai prabėgs labai greitai, nes visus dvylika mėnesių Dvyniai bus įsisukę į veiksmą, sieks didesnio komforto. Ir tai jiems tikrai pavyks!

Santykiuose Dvynių laukia atgimimas. Vienišiai užmegs rimtą ryšį ir įsipareigos.

Vėžys

Metai bus ganėtinai „banguoti“. Pernykščius planus ateinančiais metais Vėžiai užbaigs. Tačiau turės būti apdairūs, nes didelė tikimybė nukentėti nuo sukčių, nesąžiningų žmonių, įvairių intrigų, apgaulių. Vertėtų atidžiai skaityti sutartis ir neskolinti pinigų, nes jie nebus grąžinti.

Dauguma Vėžių pakeis ir gyvenamąją vietą, darbą ar net šalį, nes ten laukia geresnis darbo pasiūlymas ar paaukštinimas.

Vėžiai, turintys įvairių priklausomybių, patirs daug išbandymų. Teks tvirtai suimti save į rankas, nes silpnybės ims viršų, o kontroliuoti jas bus sudėtinga.

Didelė traumų, ligų ar jų komplikacijų tikimybė, tad atsargumo reikės ir šiose srityse. Drąsiai galite imti paskolas, įsigyti turto, pirkti, parduoti, investuoti, rizikuoti ir tiesiog nerti į nežinią baimę palikdami už nugaros.

Liūtas

Ateinančiais metais Liūtai supras, kad tai, ką sukūrė, jau nebeturi prasmės, ir imsis naujų dalykų, kurių vertė bus didesnė, nei iki šiol turėjo. Bet tam reikės ryžto – palikti tai, kas įprasta. Seksis tiems Liūtams, kurie nebijos sugriauti įprastinę tvarką. Jie bus žvaigždžių globojami ir sėkmė juos tikrai lydės: sulauks pripažinimo, padarys didelę pažangą, o ir pastangos bus įvertintos.

Ateinantys metai Liūtams – karminiai. Todėl teks atsakyti už klaidas. Gausite atpildą, kokio patys nusipelnėte: už gėrį – geru, už blogį – blogu. Svarbiausia nustoti dairytis į praeitį, pradėti gyventi dabartimi ir ateitimi. Tuomet gyvenimas pradės gerėti.

Tik nuo pačių Liūtų priklauso, kokie bus 2020-ieji.

Mergelė

Kaip ir keliems kitiems ženklams, metai bus dvejopi. Vienoms Mergelėms – daugelio netekčių, traumų, ligų, konfliktų, skyrybų, o kitas globos žvaigždės, viskas eisis lengvai ir greitai.

Svarbiausia Mergelėms visus metus vadovautis proto balsu – nepasikliauti vien savo nuojauta, intuicija, – nugalėti įvairias baimes ir labiau pasitikėti savimi.

Seksis tiems, kurie imsis mokslų, sieks žinių ar tiesiog naujos pradžios. Vieniši asmenys sulauks savo antrosios pusės.

Mergelėms netrūks svajonių išsipildymo, tikslų pasiekimo, tačiau daugiau dėmesio teks skirti sveikatai.

Svarstyklės

2020-ieji šio ženklo atstovams bus itin svarbūs. Kaip Svarstyklės šiuos metus užsuks, taip jie ir suksis. Tad reikės ir drąsos, ir ryžto. Teks daryti viską, kas įmanoma, kad atsilaikytumėte.

Neišvengsite ir įvairių skausmingų situacijų ar pralaimėjimų, sunkesnių mėnesių. Būsite priversti rinktis vieną iš dviejų: ar toliau eisite tuo pačiu keliu, ar išdrįsite žengti naujuoju. Tai bus susiję tiek su darbu, tiek su asmeniniu gyvenimu.

Sulauksite paramos ar pagalbos iš vyresnių žmonių – ją vertėtų priimti.

Skorpionas

Kitais metais Skorpionai turėtų atskleisti savo tikrąjį aš. Bus daug vizijų, planų, svajonių, o kad jos išsipildytų, reikėtų visko imtis palaipsniui, sistemingai – nuo vieno dalyko prie kito. Tik tuomet viskas pavyks. Jei norėsis visko iš karto, viskas ir sugrius.

Laukia nauji darbo pasiūlymai ar tiesiog keisite gyvenamąją vietą.

Skorpionams ateinantys metai lėtai, bet užtikrintai eis geryn. Svarbiausia nepražiopsoti smulkmenų – tai raktas į sėkmę.

Šaulys

Metai labai geri, ypač tiems ženklo atstovams, kas stovi savame kelyje. Turėtumėte daugiau dėmesio skirti sau, savo norams, svajonėms, o naštą padalyti kitiems. Liaukitės visiems buvę geri – daugiau egoizmo! Jums tai bus tik į naudą.

Vienišiai sutiks antrąsias puses, naujus draugus. Norėsis kurti šeimą, įsigyti namus ar imtis šeimos verslo, veiklos, kuri užtikrins saugumą ir gerovę.

Šauliai daug ką sugeba ir moka, tik turi pamatyti galimybes ir jomis pasinaudoti. Viskas priklausys nuo jų pačių. Jei nieko nesiims, puls į depresiją.

Ožiaragis

Bus sunku išlaikyti pusiausvyrą. Lauks gausūs iššūkiai, bus dideli norai daug pasiekti ar išsilaikyti, o tai užblokuotų Ožiaragius ir viskas imtų suktis tame pačiame rate. Todėl reikėtų ieškoti kompromisų, išnaudoti savo talentą, kūrybingumą, nepasiduoti kitų žmonių manipuliacijoms. Tai, kas ves iš pusiausvyros, reikia tiesiog užbaigti, nebijoti išeiti.

Nauja pradžia – tai atgimimas. Pakilsite lyg feniksas iš pelenų. Bus daug teigiamų įvykių ir džiaugsmo. Galbūt pavyks įsigyti savus namus arba kitą brangų daiktą, sukurti šeimą, vyskite į keliones. Tai, kas anksčiau buvo užgaida, taps realybe. Tad veiksmo ateinančiais metais tikrai netrūks!

Vandenis

Vandeniai šiais metais atskleis savo talentus, daug kas jų gyvenime pasikeis. Svarbiausia – nesigręžioti atgal ir eiti tik pirmyn.

Teks kažką paaukoti ar atsisakyti dėl geresnio rytojaus – kitaip nieko nebus.

Sutiksite ir naujų draugų, ir santykiuose sulauksite naujų jausmų bangos ar net vaikelio.

Vieni Vandeniai mokysis, sieks žinių, kiti stengsis įveikti išbandymus, nesutarimus, konfliktus. Seksis tiems, kurie laikysis pasirinktos krypties. Tuomet ateis laukiama sėkmė, svajonės ims pildytis. Bet reikės įdėti pastangų, o ne plaukti pasroviui. Ateinančiais metais jums viskas bus įmanoma!

Žuvys

Norint pasiekti tikslą ateinančiais metais prireiks asmeninės drąsos ir drausmės. Neišvengsite vidinės kovos su pačiais savimi. Silpnybės tiesiog ims viršų, todėl teks būti tvirtiems, ryžtingiems.

Laukia daug pokyčių – vieni keis darbą, kiti gyvenimo būdą. Ateinančiais metais bus svarbus ir darbas, ir šeima, todėl būsite linkę į kraštutinumus. Netrūks naujų įsipareigojimų valdžiai, institucijoms ar įstaigoms. Prasidės ir naujas gyvenimo etapas – su kliūtimis ir naujais išbandymais. Bet juos įveiksite pasikliaudami savo intuicija ir imdamiesi iniciatyvos. Tuomet jūsų metų tikslai bus pasiekti.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų