Naujiena Lietuvoje: „Tele2“ pristato išmanųjį „Fonos O2“

Naujiena Lietuvoje: „Tele2“ pristato išmanųjį „Fonos O2“

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pristato naujieną – pagal lietuvių užsakymą sukurtą naujos kartos išmanųjį telefoną „Fonos O2“. Šį, ypač patrauklios kainos, telefoną įsigyti galima tik operatoriaus salonuose arba internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Pirmasis „Fonos“ modelis sulaukė sėkmės ir didelio susidomėjimo: visa telefonų serija buvo išparduota itin greitai, todėl džiaugiamės galėdami savo klientams pristatyti naujos kartos naujieną – „Fonos O2“. Šiuo išmaniuoju naudotis ypač paprasta, o jį įsigyti galima už labai patrauklią kainą“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Su planu dar pigiau – vos 3,66 Eur/mėn.

Išmaniojo kaina išties viliojanti – tik 119 Eur mokant iš karto. Maža to, šiuo metu įsigyjant jį su „Tele2“ mokėjimo planu – telefonas kainuoja dar mažiau.

Sumokėjus vos 1 Eur pradinę įmoką ir pasirašius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių ir SMS planais nuo 7,5 Eur/mėn., skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas dabar kainuoja tik 3,66 Eur/mėn. (kaina ne akcijos metu – 119 Eur).

Nuolaida taikoma nuo kainos be sutarties. Telefonų skaičius ir pasiūlymo laikas riboti. Taikomas valstybės nustatytas 3,50 Eur laikmenos mokestis. Daugiau informacijos www.tele2.lt arba paskambinus 117.

Kodėl verta rinktis „Fonos O2“?

Naujasis telefonas „Fonos O2“ stebina savo privalumų gausa. Tvirtas ir elegantiškas dizainas, patvarus metalinis rėmelis, 5,5 colių įstrižainės ekranas ir net 3 kameros – tik dalis geriausiųjų šio telefono savybių.

Naujasis „Fonos O2“ išsiskiria savo baterijos ištvermingumu. Jos talpa siekia net 3300 mAh, taigi ją įkrovus pilnai – telefonui energijos turėtų užtekti parai ar net kelioms.

Be to, išmaniajame įdiegtas ir piršto atspaudo skaitytuvas bei veido atpažinimo funkcija. Dėl jų telefoną atrakinti galima itin greitai ir patogiai: prisilietimu arba žvilgtelėjimu į ekraną. Šios technologijos užtikrina ir informacijos saugumą – jas įjungus, išmanųjį atrakinti galės tik jo savininkas.

Ne mažiau įspūdingos ir „Fonos O2“ kameros. Dviguba yra įdiegta telefono nugarėlėje, o trečioji, skirta asmenukėms, priekyje. Beje, pastaroji yra papildyta sulieto fono funkcija, praversiančia kuriant portretines nuotraukas.

Iš karto paruoštas naudotis

Nepaisant to, jog į „Fonos O2“ įdiegta tiek daug pažangių technologinių sprendimų, šiuo telefonu naudotis ypač lengva ir patogu. Todėl tai puikus pasirinkimas ieškantiems savo pirmojo išmaniojo arba anksčiau turėjusiems žemos klasės telefoną ir dabar norintiems išmėginti daugiau funkcijų.

Tik įsijungę naująjį išmanųjį, galėsite iškart pradėti juo naudotis. Gamintojai viskuo pasirūpino iš anksto, pavyzdžiui: nustatyti lietuvių kalbą ar įrašyti reikalingas programėles, tokias kaip „Facebook“ ar „Google“.

Daugiau informacijos apie naująjį telefoną sužinoti ir jį įsigyti galima internetinėse svetainėse www.fonos.eu ir www.tele2.lt bei visuose „Tele2“ salonuose.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų