Išmušė Ugninio Gaidžio valanda

Išmušė Ugninio Gaidžio valanda

Nors Naujuosius jau kadaise pasitikome, atšventėme ir pamiršome, pagal kinų kalendorių 2017-ieji prasidėjo tik dabar, sausio 28 dieną, ir baigsis kitų metų vasario 15-ąją.

Kas artimiausiais mėnesiais laukia tikinčiųjų Zodiako galia, gimusių Tigro, Drakono, Jaučio ar paties metų šeimininko – Gaidžio metais? Kadangi Rytų horoskopas laikomas pačiu pozityviausiu ir optimistiškiausiu, susipažinti su prognozėmis apie galimus pokyčius asmeniniame ir profesiniame gyvenime yra puikiausias būdas dar sykį pradėti naujus metus tik su geromis mintimis galvoje bei viltimi širdyje. Tuomet, kaip tikina Rytų išminčiai, ir sėkmė jus lydės kiekviename žingsnyje visus metus, ir nemalonumai ar bėdos aplenks.

GAIDYS

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Balandį užplūs galinga erotinės energijos banga, užvaldysianti kūną ir įžiebsianti nenumaldomą troškimą leistis į nuotykius – naujų pikantiškų pojūčių ieškoti. Kokie partneriai tam geriausiai tiktų? Jų daug: ir Drakonai, ir Gyvatės, Arkliai ir Ožkos.

Ši vasara jums bus nepamirštama – kupina deginančios aistros ir erotikos. Ruoškitės tikrai jausmų fiestai!

Darbas ir karjera. Daugeliui gimusiųjų po Gaidžio ženklu reikėtų surizikuoti profesinėje sferoje, nes šiemet bet kokia rizika bus pateisinama ir dosniai atlyginta.

Spalį venkite sudarinėti ir pasirašinėti naujas sutartis, taip pat nesitikėkite staigaus rezultato iš anksčiau sudarytų sutarčių.

Sveikata. Gegužę pasirūpinkite savo fizine forma ir kūnu. Baigiantis pavasariui galite pajusti bendrą nuovargį. Todėl birželį atsipūskite, pasistenkite laikytis dienos režimo ir atsisakykite naktinių žygių.

Žiema bus pats tinkamiausias metas pradėti sportuoti – pagerinsite viso organizmo tonusą ir raumenų būklę.

ŠUO

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Kovo mėnesio žvaigždės labai teigiamai veiks jūsų intymų gyvenimą. Norite pasidalyti jausmais ir aistra su mylimu žmogumi? Vasara bus tam tinkamiausias laikas – galėsite lengvai įsimylėti, ir jausmai bus labai stiprūs, visa apimantys. Jie ne tik išsklaidys nuobodų jūsų kasdienio gyvenimo ritmą, bet ir padės atsikratyti negatyvios kai kurių planetų įtakos.

Ateinanti žiema bus daug ramesnė, nes ją jau leisite su savo antrąja puse, užkariauta per vasarą.

Darbas ir karjera. Sausį sau dirbantys verslininkai greičiausiai džiaugėsi nemenkomis pajamomis – žvaigždės jiems turėjo lemti ne vieną pelningą susitarimą. Tačiau pavasaris taip pat bus fantastiškas metas, pasitenkinimas dėl išsipildžiusių norų bus kone nuolatinė jūsų būsena.

O štai vasara numatoma jau daug ramesnė. Pasistenkite taip nesiplėšyti dėl darbo, nepasinerkite į jį aukščiau galvos, antraip pradėsite jaustis išsekę. Privalote leisti sau pailsėti!

Sveikata. Kaip jau minėta, vasarą jus pagaliau pavys įtempto darbo sukeliamas stresas, tad pasistenkite laikytis lengvos subalansuotos dietos ir valgyti kuo daugiau paprastų natūralių produktų.

Gera žinia tai, kad atėjus žiemai tiek fizinė, tiek psichinė jūsų forma vėl bus puikiausia!

KIAULĖ

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Žvaigždėtas balandžio dangus padės vienišiams surasti kitą savo širdies puselę. Gali būti, jog trūks aistros, tačiau jūsų laukia nuoširdūs jausmai, turintys potencialo neišblėsti visą likusį gyvenimą.

Rugpjūtis ir rugsėjis bus tinkamiausi mėnesiai krizę išgyvenančioms sutuoktinių poroms. Būtent tuo metu jie gali vėl atrasti bendrą kalbą bei susigrąžinti savitarpio supratimą.

Spalį, lapkritį ir gruodį praleisite su partneriu, kuris netiki jūsų taip kruopščiai demonstruojamu abejingumu.

Darbas ir karjera. Nuo vasario iki balandžio nepasitikėkite pavydžiu ir ambicingu kolega, antraip galite patekti į nepageidautiną situaciją. Gegužę atidžiau sudarinėkite sutartis, susijusias su nekilnojamuoju turtu – jos gali pasirodyti esančios apgaulingos.

Laimė, žiema profesine prasme bus daug palankesnė. Dėl sėkmingai išsidėsčiusių planetų ji žada jums naujas pelningas sutartis ir net sėkmę azartiniuose lošimuose.

Sveikata. Visą pavasarį teks būti atsargiems, nerizikuoti ir nepervarginti savo organizmo. Rugsėjį sveikatai skirkite ypatingą dėmesį: visomis išgalėmis venkite streso ir didelių protinių krūvių, kuo daugiau ilsėkitės.

Žiemą pagaliau vėl trykšite energija, jums bus neįmanoma atsispirti.

ŽIURKĖ

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Jūsų laukia metai, kai kraujas gyslose kunkuliuote kunkuliuos. Meilė iš pirmo žvilgsnio kardinaliai pakeis gyvenimo rutiną. Savo antrąją pusę greičiausiai sutiksite jau netrukus – vasarį. Tada ir vestuvės bus ne už kalnų!

Na, o seniai gyvenantieji laimingoje santuokoje tikėkitės naujo jausmų pliūpsnio – emocijos užgrius ne ką silpnesnės, nei jaunystėje. Kasdieniai santykiai persikels į naują lygmenį ir taps dar šiltesni, konstruktyvesni.

Darbas ir karjera. Smulkiems verslininkams žvaigždės žada išaugusias pajamas. Tiesa, gegužę su nedideliais sunkumais gali susidurti tie, kas dirba su partneriais užsienyje.

Spalį būkite atidūs – tai intrigų metas. Kažkoks kolega ar verslo partneris užsigeis užkrauti ant jūsų pečių papildomus įsipareigojimus, neturinčius nieko bendra su jūsų kompetencija.

Sveikata. Beveik visus metus mėgausitės nepriekaištinga psichologine ir fizine forma. „Pakutenti“ gali tik nerimtos žieminės slogos. Jūs šiemet esate nuostabūs ir kupini jėgų bei energijos!

JAUTIS

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Vienišiems šio ženklo žmonėms žvaigždės pranašauja lemtingą susitikimą su savo antrąja puse, įvyksiantį gegužę. Ruoškitės aistringai meilei!

Liepą ir rugsėjį būsite švelnumo įsikūnijimas. Romantiški laiškeliai, gėlės ir dovanėlės padės jums pažinti savo partnerį iš naujos pusės.

Žiema bus pats tinkamiausias metas mėgautis bendro gyvenimo džiaugsmais.

Darbas ir karjera. Šiais metais kaip niekad aiškiai suvoksite, kokį išties nelengvą darbą dirbate, tačiau trauktis nebus kur. Laimė, kad žvaigždės yra jūsų pusėje. Jos pataria visas užduotis atlikti iki galo ir nepūsti iš musės dramblio.

Žiemą nestabdykite, nešvaistykite veltui laiko kamuodamiesi nereikalingomis baimėmis: atminkite – jus esate nugalėtojai! Ateityje jūsų laukia tik solidus atpildas ir kilimas karjeros laiptais.

Sveikata. Vasarį jūsų emocinė būklė bus puiki, jūs patys – atviri ir geranoriški, tad šis metas idealiai tiks naujiems socialiniams ryšiams megzti.

Jeigu intensyviai sportuojate, būkite atsargūs – galimi traukuliai ir spazmai. Tačiau jau pavasarį savijauta pastebimai pagerės. Prikaupsite energijos, pagerinsite raumenų tonusą ir fizinę formą.

Lapkritį ir gruodį pradėkite sportuoti, jei dar to nedarote. Geriausiai tiks tenisas ir plaukimas.

TIGRAS

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Vasarį būsite pasirengę išgyventi naują fantastišką meilę – ir labai tikėtina, jog su Drakono ženklo atstovu.

Balandis ir gegužė bus kupini liepsnojančių aistrų bei audringų jausmų: jūsų gyvenime netrūks skandalingų istorijų, nuo kokių net šiurpsta oda!

Žiemą gyvensite naujais meilės jausmais tolimam partneriui – galbūt gyvenančiam užsienyje.

Darbas ir karjera. Gegužę tam tikri sunkumai darbe gali išvesti jus iš pusiausvyros. Jeigu birželį dar neatostogausite, šis mėnuo bus pats tinkamiausias finansiniams sandoriams. Rugsėjį itin kruopščiai planuokite savo veiksmus – ypač jeigu dirbate patys sau.

Lapkričio ir gruodžio žvaigždės žada kovas su biurokratais arba profsąjungų aktyvistais. Tačiau nieko nesibaiminkite – sugebėsite išspręsti visas problemas.

Sveikata. Vasarį pasirūpinkite savo sveikata, nes tai mėnuo, kai būsite fiziškai pažeidžiamiausi ir labiausiai nusilpę.

Birželį sureguliuokite mitybą, venkite pernelyg sunkaus maisto. Jeigu turite bėdų dėl kraujospūdžio, rugsėjį visą dėmesį sutelkite jam normalizuoti.

Žiemą būsite puikios fizinės formos – galite net tapti sporto klubo nariu.

KIŠKIS

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Vasarį būsite visiškai patenkinti savo romantiškais santykiais. Bet gegužę gali kilti šiokių tokių problemų. Atminkite, jog būtina kalbėtis su savo partneriu.

Liepą vieniši ženklo atstovai praleis nepamirštamus romantiškus vakarus su Jaučio ir Kiškio ženklo atstovais.

Metus baigsite geroje artimų bičiulių kompanijoje.

Darbas ir karjera. Sausį profesionali veikla teiks pasitenkinimą, ypač jeigu darbuojatės draudimo ar buhalterijos srityje. Kovą tikėtini šiokie tokie nuostoliai verslininkams, ir pirmiausia besisukiojantiems mados ar meno versle.

Gruodis žada tapti laimingiausiu metų mėnesiu – didelė galimybė išlošti solidžią pinigų sumą.

Sveikata. Žvaigždės pataria visus metus laikytis lengvos subalansuotos dietos. Tinkamiausi mėnesiai užsiimti sportu bus kovas ir spalis, nes tai laikas, kai jausite didelį jėgų antplūdį.

Žiemą pradėkite lankyti baseiną.

DRAKONAS

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Jeigu dar neturite poros, metus pradėkite lengvu flirtu – jeigu nieko iš to ir neišeis, bent jau širdį išsaugosite nesudaužytą.

Pavasaris gali tapti sunkesniu metu sutuoktinių poroms: staiga atsiradus naujam intriguojančiam asmeniui, įprastas bendro gyvenimo ritmas gali sutrikti.

Vasara irgi gali atnešti šiokių tokių nusivylimų, o jūsų susierzinimas ir dirglus elgesys – neigiamai paveikti praktiškai visas gyvenimo sritis.

Tik žiema bus kiek ramesnė – gal dėl to, kad praleisite ją savo antrosios puselės draugijoje?

Darbas ir karjera. Vasarį žvaigždės jums pataria praleisti užkulisiuose, užuot skelbus visam pasauliui apie savo ateities planus. Tai ypač svarbu, jeigu užsiimate verslu: veikite slapta ir sukurpkite gerą puolimo planą prieš karingai nusiteikusį jūsų konkurentą.

Spalį būkite atidūs, neskubėkite priimdami svarbius sprendimus, antraip galimi piniginiai nuostoliai.

Sveikata. Visus šiuos metus galėsite džiaugtis puikia forma. O kad ją palaikytumėte, kuo dažniau laisvadienius leiskite gryname ore.

Rugpjūtį galite pajusti nedidelį nuovargį – gali būti, jog dėl per žemo kraujospūdžio. Kas kartą, kai jausitės pavargę, būtinai pailsėkite, nerizikuokite sveikata!

GYVATĖ

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Visus metus būsite priklausomi nuo intriguojamų situacijų ir nelaisvų žmonių, su kuriais negalėsite užmegzti visaverčių santykius. Ypač gerai tą suprasite vasarą, kai jausite fizinę trauką praktiškai kiekvienam sutiktajam. Būkite budrūs: nesupainiokite trumpalaikės aistros su tikraisiais jausmais, antraip jūsų lauks nusivylimas.

Darbas ir karjera. Vasaris gali būti įtemptas (greičiausiai toks buvo ir sausis), tad jūsų gyvenime nestigs nerimo bei rūpesčių. Nieko nepaisydami rasite tinkamiausią išeitį iš susiklosčiusios situacijos bei lengvai išspręsite visas problemas.

Ateinančią žiemą teks taupyti, mat tikėtinos nenumatytos išlaidos.

Darbe vadovaukitės patarle „Neatidėliok rytdienai to, ką gali padaryti jau šiandien“ – ji turėtų tapti jūsų devizu.

Sveikata. Psichologine ir fizinė būsena nekels jokių rūpesčių visus metus. Tačiau pravers pasirūpinti savo namų energetika, kad gyvenimu įsivyrautų visiška harmonija.

Norėdami susikurti nepakartojamą įvaizdį, žiemą naudokite kvepalus su rožių žiedlapiais, pavasarį pirmenybę teikite pakalnučių aromatui, vasarą – sandalmedžiui ir sausmedžiui.

ARKLYS

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Dar neturite poros? Tai neilgam. Pavasarį jūsų nepakartojamas žavesys ir asmenybės kerai leis užkariauti daugybę širdžių. Tačiau stiprų ir ilgalaikį jausmą pajusite tik partneriui, gimusiam po Žiurkės ženklu.

Žiemą jau praleisite ramiai, nuolatinio partnerio draugijoje.

Daugelis Arklio ženklo atstovų turės galimybę atnaujinti buvusius romantiškus santykius.

Darbas ir karjera. Gegužė ir liepa atskleis jūsų ambicijas bei iškalbą. Būsite nepakartojami ir visada kupini pergalingų sumanymų – ypač jeigu sukiojatės intelektinėse arba socialinėje sferose.

Žiemą galėsite draugams ir artimiesiems pasigirti, kaip lengvai ir greitai sugebate priimti teisingus finansinius sprendimus.

Sveikata. Beveik visus metus sveikata jus džiugins – tiek psichinė, tiek fizinė. Žiema bus tinkamiausias metas sveikatinimosi procedūroms.

OŽKA

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Balandį galimi šiokie tokie sunkumai santykiuose su sutuoktiniu: ginčai, prasta nuotaika ir nesutarimai gali sutrikdyti ramybę namuose, apie kurią taip svajojate. Pasistenkite išlikti ramūs, apsišarvuokite kantrybe ir nepamirškite pasitelkti intelektą bei sveiką protą. Juk tereiks sulaukti vasaros, kuri atneš švelnius jausmus ir galimybę sutikti giminingą sielą. O kas gali būti geraširdiškesnis už Jautį?

Darbas ir karjera. Šie metai palankūs ruoštis naujam verslui, darbui, įgyvendinti naujus projektus. Net jeigu jūsų laukia permainos, pasitikite jas be menkiausios dvejonės – netrukus įsitikinsite: jos tik į naudą.

Spalį laukia papildomos išlaidos, galbūt susijusios su pirkiniais namams.

Lapkritį būkite atsargūs – išaugs apiplėšimų grėsmė!

Sveikata. Sausį greičiausiai jautėtės nuvargę, be jėgų. Jums būtina atsipalaiduoti, pradėti sportuoti. Ir visus likusius metus būsite puikiausios formos bei rasite alternatyvių būdų ją palaikyti.

BEŽDŽIONĖ

Meilė ir asmeninis gyvenimas. Visą pavasarį jūsų gyvenime dominuos rimtas, tačiau kupinas gilių jausmų kompromisas. Sutiksite savo antrąją pusę, su kuria pažinsite meilės magiją.

Lapkritį pasirūpinkite ne tik savo impulsyviais jausmais, bet ir savo interesais bei ateities planais. Jeigu į jūsų širdį pasibels nelaukta meilė, gal nekeiskite žvirblio rankose į briedį girioje, nes didelė tikimybė, jog galite labai skaudžiai nusivilti.

Darbas ir karjera. Gegužė – ne pats geriausias metas profesionaliai veiklai. Tačiau palankesni laikai bus ne už kalnų. Štai antroji rugsėjo pusė bus itin tinkama investicijoms ir piniginėms operacijoms. O lapkritis ir gruodis suteiks jums visas įmanomas galimybes patenkinti savo ambicijas. Gims naujų alternatyvių ir labai aiškių idėjų.

Sveikata. Gegužę jūsų energijos atsargos atrodys neišsenkančios. Be to, tiksliai žinosite, kada tinkamiausias laikas jomis pasinaudoti.

Gegužę ir birželį būsite ne pačios geriausios formos, tad žvaigždės jums pataria atsipalaiduoti ir pailsėti. Žiemą – priešingai, jūsų asmenybė trykš žavesiu, ryškumu jums nebus lygių.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų