„Hyundai Santa Fe” skina pripažinimo laurus

„Hyundai Santa Fe” skina pripažinimo laurus

Naujosios Zelandijos leidinys „National Business Review” „Hyundai Santa Fe” pripažino geriausiu 2006 metų SUV klasės automobiliu.

Vienas naujausių „Hyundai” kūrinių – SUV klasės miesto visureigis „Santa Fe” – sulaukė ypatingo susidomėjimo ir pripažinimo Naujosios Zelandijos rinkoje. Visame pasaulyje sparčiai populiarėjantį ir ne vieną apdovanojimą spėjusį pelnytį automobilį vietos leidinys „National Business Review” nominavo „Metų SUV”.

„Tai geriausias šių metų debiutas sportiškų miesto visureigių segmente. Mūsų manymu, jis siūlo geriausią piniginę ir išliekamąją vertę iš visų vidutinio dydžio keturiais ratais varomų automobilių. Verta išskirti jo erdvumą, stebinantį ekonomiškumą ir ilgą saugumo technologijų sąrašą. Sakytume, kad didžiausia problema yra kone vienintelė – šio automobilio užsigeidęs pirkėjas turės gerokai palaukti ilgoje eilėje” – savo verdiktą komentavo leidinio redaktorius.

„National Business Review” vertinimas turi didelį autoritetą ir įtaką kasmečiams geriausio šalies automobilio rinkimams. Praėjusiais metais leidinys puikiai įvertino „Hyundai Sonatą”, dar anksčiau – „Hyundai Getz”.

„Hyundai Santa Fe” ypač išpopuliarėjo po to, kai buvo pradėtas transliuoti didelį efektą ir atgarsį rinkoje sukėlęs modelio reklaminis vaizdo takelis. Jame žaismingai vaizduojami maži vaikai, su „Santa Fe” važiuojantys prie vandenyno paplaukioti banglentėmis. Vaikai – tarsi naujos „Hyundai” automobilių kartos simbolis. Tokiu reklaminio klipo scenarijumi „Hyundai” ne tik pataikė į jaunų šeimų, bet ir į entuziastingų banglenčių sporto mylėtojų širdis. Remiantis agentūros TNS NZ tyrimu „Santa Fe” vaizdo klipo populiarumas buvo dvigubai didesnis nei bet kurios kitos komercinės vaizdo reklamos. Šis kūrybinis produktas sulaukė aukšto profesionalų įvertinimo ir pelnytai iškovojo specialų apdovanojimą reklamos konkurse „Fair Go Ad Awards”.

Kasmečiuose geriausio Naujosios Zelandijos automobilių apdovanojimuose „Hyundai Santa Fe” atiteko dar vieni „Metų SUV” laurai.

„Hyundai Santa Fe” pelnytai gali būti įvardintas kaip vienas tituluočiausių naujų automobilių Naujosios Zelandijos rinkoje. Ypač po to, kai šiam modeliui buvo suteiktas dar vienas itin rinkoje vertinamas apdovanojimas – „Metų SUV”. Kasmet bendrovės „Autotrader“ rengiamuose geriausio šalies automobilio rinkimuose dyzelinis „Santa Fe” vidutinio dydžio miesto visureigių klasifikacijoje buvo nepralenkiamas.

„Ką tegalime šiomis dienomis padaryti, tai pildyti norinčiųjų įsigyti „Santa Fe” sąrašą. Tiek dyzelinė, tiek benzininė modelio versija yra visiškai išparduota ir mes esame pateikę naują didelį užsakymą Pietų Korėjoje esančiai gamyklai. Toks prestižinis apdovanojimas kaip šis turėtų dar labiau padidinti susidomėjimą „Santa Fe”. Mus tai nepaprastai džiugina”, – modelio sėkme džiaugėsi „Hyundai Automotive NZ” vadovas Philipas Eustace.

„SEKUNDĖS“ INF.

Nuotr. „Hyundai Santa Fe”
Naujojoje Zelandijoje pripažintas geriausiu 2006 metų SUV klasės
automobiliu.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų