Garsiausia Britanijos daugiavaikė šeima laukiasi dvidešimto kūdikio

Garsiausia Britanijos daugiavaikė šeima laukiasi dvidešimto kūdikio

Bene gausiausioje ir žinomiausioje D. Britanijos šeimoje – džiugios nuotaikos. Net 19-olika vaikų auginantys Radfordai paskelbė, jog į pasaulį beldžiasi ir 20-oji jų atžala.

Naujiena socialiniame tinkle su savo sekėjais pasidalinusi pora tapti rekordus skinančia daugiavaike šeima neplanavo. Atvirkščiai, vos sukūrę šeimą norėjo turėti tris vaikus.

Nepaisant to, kad jau augina 19 vaikų, šeima po mažiausiosios atžalos, dar nė metukų neturinčios Phoebe gimimo praėjusių metų liepą jau laidė užuominas apie tai, kad būtų nieko prieš, jei jų gausią šeimą papildytų ir 20-as mažylis.

Vyriausiasias Sue ir Noelio Radfordų vaikas šiuo metu yra 27 metų. Pirmagimį sūnų Chris’ą moteris pagimdė dar būdama nepilnametė, jai buvo vos 14 metų. Vėliau gimė: Sophie (22), Chloe (21), Jack (19), Daniel (17), Luke (15), Millie (14), Katie (13), James (12), Ellie (11), Aimee (10), Josh (9), Max (7), Tilly (6), Oscar (4), Casper (3), Hallie (2) ir Phoebe.

Apie būsimo kūdikio lytį pora kol kas neužsimena, tačiau pažymėjo, jog mažylis pasaulį išvysti turėtų dar šių metų rugsėjį. Šeimoje jau auga 10 berniukų ir 9 mergaitės.

Britų portalo „Mirror“ duomenimis, išlaidos vaikams šioje šeimoje siekia daugiau kaip 35 000 eurų per metus. Vien maistui per savaitę jie išleidžia daugiau kaip 300 eurų, o kur dar rūbai, daiktai ir kiti reikmenys. Šeima važinėja mini autobusiuku. Tam, kad pavalgytų šventinius pietus, jie kepa tris kalakutus, skuta 4 kilogramus bulvių ir kalną daržovių, o vien pasistiprinti per pusryčius šeimynai prireikia trijų dėžučių sausų pusryčių ir net 18 pakelių pieno.

Specialių pašalpų šeima negauna, valstybė jiems moka išmokas tik už vaikus, kurias šeimos įprastai gauna Didžiojoje Britanijoje.

Pora ir 19 jų atžalų dabar gyvena erdviame, 240.000 svarų sterlingų įkainotame Viktorijos laikų name, buvusiuose vaikų globos namuose, kuriuos įsigijo prieš 11 metų.

Šeimos galva, tėtis Noelis į darbą išvyksta dar auštant, kur su vyresniaisiais vaikais darbuojasi sėkmingai veikiančioje nuosavoje kepyklėlėje. Jaunesnieji iškeliauja į mokyklą, o mama Sue lieka namuose su pačiais mažiausiais ir rūpinasi buitimi. Pavyzdžiui, per dieną Sue skalbia ir lygina vidutiniškai 10 kartų per dieną, kad šeima kasdien nepristigtų švarių drabužių.

Šeimyna didžiuojasi neturintys jokių kreditinių kortelių ar kitų finansinių įsipareigojimų bei kiekvienais turintys galimybę pasimėgauti smagiomis atostogomis užsienyje.

Neįprastas šeimos gyvenimas filmuojamas realybės šou, TV kanalas moka už tai daugiavaikei šeimai, taip leisdami jiems prisidurti prie pajamų.

Jūsų komentaras

Sponsored Video

Daugiau leidinio naujienų