Ar pakvies į pasimatymą lemia ir telefono modelis

Ar pakvies į pasimatymą lemia ir telefono modelis

Vieniši amerikiečiai skiria ypatingą dėmesį galimo partnerio mobiliojo telefono modeliui, o „iPhone“ savininkai yra išrankesni negu išmaniųjų telefonų, kuriuose įdiegta operacinė sistema „Android“, naudotojai, rašo agentūra „MarketWatch“.

Ir vieni, ir kiti pirmenybę teikia „saviškiams“ – išmaniųjų telefonų, kuriuose įdiegta bent tokia pat operacinė sistema, o idealiausiu atveju – tokios pat markės telefonų savininkams. O tie, kas seniai nekeitė telefono, turi 56 proc. mažiau šansų nueiti į pasimatymą, parodė daugiau kaip 5,5 tūkst. suaugusių amerikiečių apklausa, kurią prieš Šv. Valentino dieną atliko pažinčių svetainė „Match.com“.

Apklausos duomenimis, „iPhone“ gerbėjai 21 kartu dažniau kritikuoja „Android“ vartotojus, o pastarieji apie „Apple“ išmaniųjų telefonų savininkus neigiamai atsiliepia 15 kartų dažniau negu apie kitų telefonų modelių mėgėjus.

„Vertindami suderinamumą su galimais partneriais, atsižvelgiame į gausybę veiksnių, kodėl gi į šį sąrašą neįtraukus ir išmaniųjų telefonų? Kur žmogus gyvena, kokį automobilį vairuoja, iš ko gyvena – visa tai daro poveikį mūsų pasirinkimui, su kuo bandyti užmegzti santykius“, – pažymi Abby Rodman, psichoterapeutė iš Bostono.

„iPhone“ naudotojai JAV vidutiniškai uždirba 40 proc. daugiau negu „Android“ vartotojai – atitinkamai 85 tūkst. JAV dolerių ir 61 tūkst. JAV dolerių per metus.

Analizės įmonės „comScore“ duomenys rodo, kad „iPhone“ naudotojai JAV vidutiniškai uždirba 40 proc. daugiau negu „Android“ vartotojai – atitinkamai 85 tūkst. JAV dolerių ir 61 tūkst. JAV dolerių per metus.

Tačiau skirtingų išmaniųjų telefonų naudotojai vienodai vertina daugelį kitų parametrų. Pavyzdžiui, 39 proc. apklaustųjų, neatsižvelgiant į tai, kokiu išmaniuoju telefonu jie naudojasi, piktinasi neraštingumu, 37 proc. nesusitikinėtų su galimais partneriais, kurie nesusitvarkę dantų, o 35 proc. nesuteiktų šanso dėvintiesiems nemadingus ar nekokybiškus rūbus. Ir beveik 15 proc. vargu ar eitų į pasimatymą su žmogumi, kuris naudojasi išmaniuoju telefonu su sudužusiu ekranu.

„Tradicinio pasimatymo rodikliai pasikeitė, – aiškina Alberto Einšteino medicinos koledžo Montefiorės medicinos centro vyriausiasis psichologas Simonas Rego. – Kai kurie yra pasirengę prarasti uoslę, bet ne „iPhone“. Tikrinti, ar pranešimai parašyti gramatiškai taisyklingai, taip pat svarbu, kaip ir tikrinti, ar teisingai užrištas kaklaraištis. Nors šiaip nesu tikras, ar dabar rišasi kaklaraištį, kai eina į pasimatymą.“

Tuo tarpu Didžiojoje Britanijoje atlikta apklausa parodė, kad du trečdaliai britų, prieš apsispręsdami, ar eiti į pasimatymą, kruopščiai įvertina informaciją apie galimą partnerį socialiniuose tinkluose ir 77 proc. atsisakys asmeniškai susitikti, jei tik jiems kils kokių nors įtarimų arba nesutaps jų ir galimo partnerio požiūriai ar skoniai.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Jūsų komentaras

Rekomenduojami video

Daugiau leidinio naujienų