Aktorius T. Schillingas.

Aktorius T. Schillingas debiutinį albumą skyrė Vilniui

Aktorius T. Schillingas debiutinį albumą skyrė Vilniui

Garsus vokiečių aktorius Tomas Schillingas, Lietuvos žiūrovams puikiai žinomas iš filmo „Oh Boy“, pristatė debiutinį muzikos albumą „Vilnius“.

Albumo viršelis.

Lietuvos sostinėje aktorius viešėjo ne kartą. Prieš kelerius metus jis filmavosi Vilniuje kurtame vokiečių istoriniame filme „Mūsų mamos, mūsų tėvai“, kuriame vaidino vokiečių kareivį Antrojo pasaulinio karo metais. 2013 m. jis dar kartą atvyko į Vilnių: festivalyje „Vokiško kino dienos“ aktorius pristatė filmą „Oh Boy“.

Nors albumas pavadintas „Vilnius“, jokioje dainoje šis miestas nėra minimas. Aktorius sako, kad tokį albumo pavadinimą lėmė asmeniškas jo santykis su miestu. Pasak debiutinį albumą išleidusio menininko, filmavimasis Vilniuje ženklina jo gyvenimo lūžį.

„Daugiau atskleisti nenorėčiau, pavadinimas turėtų išlikti mįslingas, – „Spiegel“ sakė T. Schillingas. Aktorius taip pat užsiminė, kad jam artima rytų europiečių melancholija bei folkloras.

Debiutiniame dešimties dainų albume T. Schillingas dėkoja filmo „Oh Boy“ režisieriui Janui-Ole Gersteriui. „Jis man padovanojo pirmąją gitarą. Taip pat jis buvo pirmasis žmogus, pasakęs, kad mano dainos geros. Ir būtent jis supažindino su „The Jazz Kids“, su kuriais įrašiau albumą“, – pasakojo aktorius.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų