„Ekrane“ – naujas atstovas spaudai

Trečiadienį Panevėžio FK „Ekranas“ atstovo spaudai pareigas oficialiai pradėjo eiti TV1 laidos „Dušas“ vedėjas Gedas Saročka, pravarde Žvyras. Praktikavęsis LNK sporto žiniose, dirbęs TV ir spaudos žurnalistu, vaikinas sako pagaliau suderinęs darbą su malonumu.

„Iš mažo ekraniuko atėjau į didelį „Ekraną“. Ir čia kol kas jaučiuosi puikiai. Susipažinau su komanda, pagaliau paspaudžiau ranką Vitalijui Kavaliauskui, Egidijui Varnui ir, žinoma, Mantui Savėnui. Beje, pirmiausia, ką padarysiu išsigydęs sužeistą čiurną – pasivaržysiu su savo futbolo dievuku Savėnu nuo 11 metrų žymos. Lygiosios manęs netenkins, – juokavo Žvyras. – Pats sportuoju ir būnu su sportuojančiaisiais. Mėgstu padėti geriausiems tapti dar geresniais. Pagaliau galėsiu daryti tai, kas man patinka – būti su savo komanda, supažindinti Lietuvą su FK „Ekranu“ ir futbolu apskritai. Jei viskas bus gerai, net merginos supras, kad futbolas yra gėris, o futbolininkai – gražiausi vyrai“.

Atsisakyti darbo televizijoje naujasis Panevėžio futbolo komandos atstovas nežada. Gyventi G.Saročka lieka Vilniuje.

Jis pakeitė Aistę Povilauskaitę, kuri nuo šiol eis Marketingo ir ryšių su visuomene departamento vadovės pareigas.

Pasak naujojo atstovo spaudai, vyriausiojo trenerio postas dar laisvas.

„Komandos vyriausiasis treneris paaiškės artimiausiu metu, manau, pirmadienį jau turėsime naują žmogų. Kiek kandidatų ir kas jie, tikrai negaliu pasakyti. Šiandien rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“ komandai vėl vadovaus ilgametis mūsų vartininkas Arvydas Skrupskis.

Vakar UEFA būstinėje Nyone (Šveicarija) buvo ištraukti UEFA Taurės turnyro burtai. Tarp 74 pirmojo etapo dalyvių – du klubai iš Lietuvos. Panevėžio „Ekrano“ varžovai pirmajame etape – Farerų salų komanda „B36“, savo čempionate šiuo metu užimantys antrąją vietą.
Pirmasis susitikimas vyks liepos 19 dieną Fareruose. Atsakomosios rungtynės – rugpjūčio 2 dieną Panevėžyje.

UEFA Taurės turnyre FK „Ekranas“ dalyvavo 3 kartus. Geriausiai sekėsi 2004 metais, kada Panevėžio komanda pasiekė antrąjį etapą.

Pernai FK „Ekranas“ dalyvavo UEFA Čempionų lygos kvalifikacinėse rungtynėse, kur įveikė Albanijos čempionę „Elbasani“ komandą (bendras rezultatas 3:1). Antrame etape ekraniečiai nusileido Kroatijos čempionams Zagrebo „Dinamo“ (bendras rezultatas 3:9 kroatų naudai) ir iš UEFA Čempionų lygos iškrito.


Arnas ADOMAVIČIUS


Nuotr. Naujasis „Ekrano“ atstovas spaudai Gedas
Saročka-Žvyras.

Bendrinti šį straipsnį
Komentarų: 0

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto